Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 881
Yücel Elektronik ve Bilgisayar Sistemleri Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

Yücel Elektronik ve Bilgisayar Sistemleri

Yücel Elektronik ve Bilgisayar Sistemleri Hakkında

Kurulduğumuz günden itibaren koşulsuz müşteri memnuniyetini hedef alarak günden güne müşterilerimiz ile birlikte büyümekteyiz. Dünyanın en hızlı gelişen sektörü olan bilişim sektöründe müşterilerini en son teknoloji ile en hızlı buluşturabilen firmaların ayakta kalabileceğine inanmaktayız. Bu neden ile sektör lideri ve konusunda uzman markalar ile
iş ortaklığı yapıyor olmanın verdiği avantajı, hem fiyat hem de ürün kalitesi olarak müşterilerimize yansıtmaya özen göstermekteyiz.

1998 yılında kurulan Yücel Elektronik, günden güne büyüyerek kurumsal projelerde ciddi imzalar atan bir şirket konumuna gelmiştir.
2001 yılında Kurumsal müşteri portföyüne daha iyi hizmet verebilmek için Network hizmetleri, altyapı ve donanım alanlarında hizmet veren N.C.S.’yi (Network Control Systems) kurmuştur. 2004 yılında son kullanıcıya daha iyi ve standart hizmet vermek amacı ile yine Yücel Elektronik bünyesinde TECHNOCITY mağazaları kurulmuştur Bu alandaki hedefi doğrultusunda ilk etapta İstanbul, devamında tüm Türkiye’ye yayılması, gerek kurumsal, gerekbayi, gerekse son kulanıcılara, Türkiye’nin neresinde olursa olsun aynı hizmet ve fiyat politikası, standart Technocity ürün kalitesi ve güleryüzü ile kucaklamayı ilke edinerek, aktif olarak Türkiye’nin dört bir yanında atılımlarını sürdürmüştür . Tüm Bunların yanında bir işletmenin büyümesinin sadece işlem hacmiyle değil, hizmet kalitesiyle de doğru orantılı olduğunu bilen kurumumuz, kalitemizin de bu oranda artışının belgeleri olan ISO 001:2000 Sertifikası, TSE Hizmet Yeri Yeterlilik, Sanayi Bakanlığı Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik, Marka Tescil belgeleri ile kalitesini belgelemiştir. 2005 yılında siz değerli müşterilerimize daha iyisini, daha ekonomik şartlarda sunmak adına markalaşma çalışmalarına başlanmış ve sonucunda tescilli markamız olan TECHNOPC doğmuştur.Şu an Pc - Server Sistemleri ve monitör gibi çevre birimleri satışta bulunan TECHNOPC ’lerin çok yakında notebook modelleri de müşterilerimizi beğenisine sunulacaktır...

Yücel Group olarak, globalleşmenin hızlı ve verimli çalışma yolundan Teknolojiden geçtiğine inanıyoruz . Bilgiye verilen değerin gün geçtikte arttığı ülkemizde, bilgisayar teknolojisinin gelişmelerinden yararlanmak isteyen şirketlere bir ışık tutamak, çözümler getirmek nihai hedefimizdir... En büyük hedeflerimizden biri olan sektörde liderlik ve müşteri memnuniyeti hedefi doğrultusunda ilerleyen firmamız Türkiye çapında yapılan istatiksel çalışmaların sonucunda 2004 yılında sektöründe 182., 2005 yılında ise her yıl olduğu gibi büyümesine devam ederek 164. sırada yer almıştır. 2006 yılındaki ciro hedeflerimize bakarak bu yıl da Yücel Group olarak yükselişimizi sürdüreceğimiz öngörülmektedir.
Müşterilerimize, hizmet aşamasında beklentilerini karşılama, deneyimli, tecrübeli ve iyi eğitilmiş bir personel yapısıyla mümkün olan en iyi hizmeti, en hızlı şekilde yerine getirme gayreti içerisindedir. Geldiğimiz bugünkü nokta itibariyle insanların bilgisayar alımında çok ciddi tereddütler yaşadığı ve karar vermekte zorlandığı görülmektedir.Biz geniş ürün yelpazesi, etkin, uygun ve ekonomik koşullarda, satış öncesi ve satış sonrası hizmeti ile müşterilerimize güvenimizi hissettirmeyi hedeflemiş bulunuyoruz.Misyonumuz Yücel Group’un misyonu, sektördeki dinamik yapıyla uyumlu, geniş kitlelerin ilk sırada tercih ettiği, karlılık içinde büyüyen, öncü, yenilikçi ve sürekli iyileştirmeyi hedefleyen, müşterilerine iş ortağı olarak, rekabet avantajı ile birlikte bilişim teknolojileri çözüm ve hizmetleri sağlayarak, bu çözümleri kaliteli ve verimli bir şekilde yaygınlaştırarak uygulamaktır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendine ilke edinen şirketimiz, müşterilerine en kaliteli ve uygun çözümleri sunup, gelişen teknolojileri yakından takip etmekte, dünya çapındaki donanım ve yazılım üreticileri ile yaptığı stratejik ortaklıklar ile rekabet edilebilir ve genişletilebilir çözümler üretmektir.

2005 yılı ilk 500 bilişim kuruluşu rakamlarına göre şirketimiz Türkiye’de 164. sırada yer alan kuruluşumuz atılımlarına devam etmektedir.