Xing Türkiye

Xing Türkiye Hakkında

Xing Türkiye Hakkında Bilgi

Bu grup, üyelerimizin XING’den daha aktif ve verimli bir şekilde faydalanmalarını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Grubumuzun amacı:

* XING ile ilgili merak ettiğiniz konulara, XING işlevleri ile ilgili ipuçlarına, üyelerimizin platformla ilgili deneyimlerine ve yönlendirmelerine forumlarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.
* Bu grupta XING’de görmek istediğiniz yeni özellikleri ve farklı uygulamaları önerebilir; bunlar hakkında üyeler ve XING çalışanları ile fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.
* Ayrıca XING platformu ile ilgili son gelişmeleri ve güncel duyurularımızı da bu grup üzerinden takip edebilirsiniz.


Bütün gruplarda olduğu gibi, bizim de uyulmasını istediğimiz birkaç kuralımız var:

* Sorularınızı paylaşmadan önce lütfen forumlarda aynı sorunun/konunun daha önce yer alıp almadığını gözden geçirin.
* Forumlarımız, içerikleri en doğru şekilde toparlamak ve üyelerimiz tarafından kolayca bulunabilirlik sağlamak amacıyla düzenlenmiştir. Lütfen gruptaki tüm paylaşımlarınızda, deneyim, soru veya önerinizi, en uygun konu başlığı altında paylaşmaya özen gösterin.
* Lütfen forumları üyelerle kavga etmek, onları kışkırtmak veya suçlamak için kullanmayın.
* Lütfen grup içindeki iletişiminizi nezaket kuralları çerçevesinde sürdürün ve tüm üyelerimizle, size davranılmasını isteyeceğiniz şekilde iletişimde bulunmayı ihmal etmeyin.
* Lütfen yazdıklarınızın başkalarının yorumuna açık olduğunu düşünerek, mümkün olduğunca açık, anlaşılır ve net ifadelerle yazın.


* Hatırlatmak isteriz ki, XING ekibi veya üyelerce yanıtlanan bir sorunun yer aldığı forum yazısı kapatılabilir veya daha uygun bir başlık altına taşınabilir.