Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 881
W Hotels Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

W Hotels

W Hotels Hakkında

W İstanbul: W Hotels, dünyanın en hareketli şehirlerindeki 27 seçkin oteli ile küresel bir lifestyle markası olma özelliği taşıyor. Son yılların tüm dünyada en hızlı büyüyen lüks otel zinciri W Hotels Worldwide’a ait W markası, misafirlerine kentin en iyi restoran ve barı, çarpıcı tasarımı, özel paket programları ve benzersiz ağırlama anlayışı “Whatever/Whenever (Ne isterseniz/Ne zaman isterseniz)” sayesinde bir zevk ve stil deneyimi sunar.


W konukları, W’ların konfordan ödün vermeyen ve kültürel unsurlarla zenginleşen yenilikçi tasarımları ile modadan tasarıma, müzikten sanata kadar birçok alanda farklı ve benzersiz bir deneyimin keyfine varırlar. Konuklarına hayatın rutininden kaçabilecekleri, yaşadıkları anın keyfini çıkartacakları seçkin ve şık bir ortam sunan W markasının ilk oteli, 1998 yılında New York’ta Lexington Avenue’da hizmete girmiştir.


Rezervasyon ve bilgi için:

0212 381 21 33

wistanbulreservations@whotels.com