Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 881
Vicco Ayakkabı Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

Vicco Ayakkabı

Vicco Ayakkabı Hakkında

Vicco Ayakkabı Hakkında Bilgi

Sportek Ayakkabıcılık kurumsal çatısı altında büyümekte olan Vicco, tasarımda trendleri takip ederken ayak sağlığı konusunda da tüketiciyi bilinçlendirmeyi misyon edinmiş bir çocuk ayakkabı markasıdır.

Yeni yatırımları, hızla artan üretim kapasitesi ve ayak gelişimini bebeklikten ileri yaşlara kadar gözleyen Vicco, her yaştan çocuğun ayak tipine göre ihtiyaca cevap verirken güncel moda değerlerini sağlıklı tasarımlar ile sunmaktadır.

Ebeveynlerin ve çocukların zevklerini, yaşam biçimini ve sosyo-ekonomik gücünü başarılı şekilde analiz eden Vicco, kendi moda çizgisini dünya modasıyla bir araya getirerek, aranılan marka olma özelliğini her geçen gün daha da güçlendiriyor. Sağlıklı ayakkabı seçimi ve kullanımını teşvik eden Vicco, şık tasarımlar üretirken ayak sağlığından da ödün vermemenin mümkün olduğunu özellikle vurguluyor. Vicco AR-GE çalışmalarında çocuk gelişimi uzmanları ve ortopedi uzmanları ile işbirliği içinde olarak, her çalışmasını bilimsel bir gerçekliğe dayandırıyor.

Sponge Bob ( Sünger Bob ), Avatar ve Kaşif Dora çizgi karakterlerinin de lisanslı üreticisi olan Vicco, gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında alanında uzman marka olmayı, çocuk ayak giyimini tasarım ve işlevsellik ile buluşturmayı hedeflemektedir.