Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 881
VDF Volkswagen Doğuş Tüketici Finansmanı A.Ş. Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

VDF Volkswagen Doğuş Tüketici Finansmanı A.Ş.

VDF Volkswagen Doğuş Tüketici Finansmanı A.Ş. Hakkında

Volkswagen Doğuş Tüketici Finansmanı A.Ş. (vdf), müşterilerin bütçe ve ödeme şartlarına uygun olarak her türlü mal ve hizmet alımını kredilendirmek üzere kurulmuş bir tüketici finansman şirketidir.

Volkswagen Financial Services A.G.’nin uluslararası bilgi donanımı ve Doğuş Grubu’nun otomotiv ve finans sektörlerindeki deneyimlerinin birleşimi ile vdf, tüketicilerine yeni ve farklı finansal seçenekler sunmaktadır.

Bu seçenekler hakkında detaylı bilgi almak için Kredi ve Sigorta Ürünleri bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

vdf; Volkswagen Binek Araç, Volkswagen Ticari Araç, Audi, Porsche, Skoda, Seat, DOD, Bentley, Lamborghini, Scania, Krone, Meiller, Volkswagen Marine, Scania Engines, Thermo King, Jaguar ve yetkili satıcı bazında Arkas (Volvo, Opel, Ford, Citroen, Peugeot, Chevrolet), Volcar (Volvo) ve Çelik Motor (Kia) müşterilerine hizmet vermektedir.

vdf, tek noktadan kredi hizmeti dışında tüketicilere başka avantajlar da sunmaktadır: Hızlı sonuç, rekabetçi faiz oranları, az prosedür gibi... Bu avantajlar hakkında detaylı bilgi almak için vdf Avantajları bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

vdf ailesine katılmak ve şirketimizde kariyer basamaklarını tırmanmak arzusundaysanız İnsan Kaynakları bölümümüzü ziyaret ederek iş başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.