Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 881
Türkiye Yellow Pages Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

Türkiye Yellow Pages

Türkiye Yellow Pages Hakkında

Turkey Yellow Pages LLC, Yellow.com.tr web sitesinin ve Yellow Mobile’ın Türkiye’deki resmi yayıncısı olup; Yellow Pages markasının ve Walking Fingers logosunun Türkiye’deki tek imtiyaz sahibidir.

Turkey Yellow Pages LLC’nin Kavacık, İstanbul’da bulunan merkez ofisinde 50’den fazla profesyonel personel görev almaktadır. Yellow Pages ilk olarak bundan 100 yıl önce kurulmuş ve dünyanın en güvenilir yönlendirici reklam mecralarından biri olmuştur. Yellow Pages, sahip olduğu mecralar aracılığı ile yatırım fırsatları sunmakta ve verdikleri reklamlar ile işlerine yatırım yapan müşterilerine en yüksek faydayı sağlamaktadır. Yellow Pages yönlendirici (directive) reklam alanında lider konumda olup; dünya genelinde diğer mecralardan çok daha fazla alıcı ve satıcıyı bir araya getirmektedir.

Yerel Arama alanında lider konumunda bulunan Turkiye Yellow Pages LLC, müşterilerinin hedefledikleri kitleye erişebilmeleri için hem Yellow.com.tr web sitesinde hem de Yellow Mobile üzerinde her müşterinin ihtiyaçlarına göre belirlenebilen ekonomik reklam çözümleri sunmaktadır. Turkey Yellow Pages LLC, Türkiye’de ticari faaliyet gösteren tüm firmaların, firmalarına ait bilgilerin (adres, telefon vb.) girişlerini online olarak yapmalarını sağlamaktadır. Türkiye’de faaliyet gösteren firmalara ait bilgiler Yellow.com.tr ve Yellow Mobile sayfalarında tek bir liste altında hem İngilizce hem de Türkçe olarak gösterilmektedir.

Kullanıcılar Yellow.com.tr ve Yellow Mobile sayfalarından ücretsiz olarak faydalanabilmektedirler. Yellow Mobile sayfalarına ulaşmak için mobil cihazlarda GPRS/3G özelliğinin veya kullanıcıların bulundukları ortamda Internet Wi-Fi noktalarının olması yeterlidir. Yellow.com.tr, Türkiye’de kurulu işletmeler hakkında hem İngilizce hem de Türkçe arama yapabileceğiniz bir kaynaktır. Arama sonucunda firmalar kategorilerine göre alfabetik olarak sıralanır ve bilgi servislerine yatırım yapmış olan firmalar üst sıralarda yer alır. Arama kriterleri Yellow.com.tr üzerinden seçilebilir. Yellow Mobile, internete erişim sağlayan mobil cihazlardan Yellow.com.tr adresinde yer alan firma bilgilerine ulaşmanızı sağlar.

Türkiye’deki merkezi İstanbul’da olan Turkey Yellow Pages LLC, Yellow Pages markalı ürünlerin Türkiye’deki resmi yayıncısıdır. Turkey Yellow Pages LLC, Yellow Pages™, Walking Fingers Design™ , Yellow.com.tr ve YellowPages.com.tr markalarının Türkiye’deki tek sahibidir.Turkey Yellow Pages LLC, Al Wahda-Express Grup Şirketleri’ nin bir parçasıdır. 1986’da kurulan Al Wahda-Express Grup Şirketleri, Türkiye de dahil olmak üzere toplam 5 ülkede basılı, online ve mobile Yellow Pages rehberlik hizmetleri vermekte ve yaklaşık 1000 kişiye istihdam sağlamaktadır.