Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 881
Trixi Media Group Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

Trixi Media Group

Trixi Media Group Hakkında

2000 yılında kurulan Trixi Media Group, özellikle kurumsal yayıncılık ve creative hizmetler konusunda uzmanlaşmış aynı zamanda bünyesinde 7 departman barındıran bir tam hizmet reklam ajansıdır.
Başka bir deyişle , reklamverenlerine, strateji - yaratım - yazım, grafik tasarım - grafik uygulama ve müşteri ilişkilerinin yanı sıra medya planlama - medya satın alma - kampanya öncesi ve sonrası medya analiz ile halkla ilişkiler hizmeti vermektedir.
Şiketimiz kuruluşundan bugüne gerek ulusal gerekse uluslararası birçok şirkete hizmet vererek onlarla birlikte büyümüştür.

Kreatif kadrolarına reklam endüstrisinin gerektirdiği tüm teknik donanım ve altyapıyı sunmuştur. Bu anlayış ve yapılanma ile müşterinin tüm beklentileri Trixi’de çözümlenmekte ve rekabetin gerisine asla düşülmemektedir.

Hedefimiz müşterilerimizden aldığımız destek ile dünden bugüne, bu günden yarınlara büyüyerek ve yeni atılımlar yaparak ulaşmak,dayanışma içinde olduğumuz dostlarımıza çağdaş ve kaliteli hizmet sunmaktır.