Toyota Türkiye

Toyota Türkiye Hakkında

Toyota Türkiye Hakkında Bilgi

Güvenilir; çünkü Toyota şimdiye kadar EuroNCAP tarafından verilen pek çok güvenilirlik ödülüne sahiptir. 2010 yılında da Türkiye Adapazarı fabrikasında üretilen Toyota Verso ile bu ödülü tekrar kazanmıştır. Toyota Verso, Mart 2010 tarihli çarpışma testinden 5 Yıldız almayı başaran tek araç olmuştur.

•Satış sonrası memnuniyetinde ilk sırada; çünkü IASC -International After Sales Customer Satisfaction- 2010 verilerine göre Toyota, satış sonrası müşteri memnuniyeti klasmanında birincilik ödülü almıştır.

•Avantajlı kullanım maliyetine sahiptir; böylece uzun vadeli kullanmayı düşündüğünüz araçların bakım ve onarım masrafları bütçenizi etkilemez.

•Yüksek 2. el değerine sahiptir; böylece filo araçlarınızı değiştirmek istediğinizde diğer markalara oranla daha kârlı çıkarsınız.

•Çevre dostudur. Toyota’nın çevre dostu Hybrid araçlarında hem kullanım maliyeti daha düşük hem de yakıt tüketimi daha azdır. Böylece hem çevrenize hem de bütçenize katkıda bulunursunuz. (Hybrid araçlar arasında en düşük CO2 salımı yapan araç Toyota’da. Toyota Prius : 89 gr CO2 salımı)

•Çözüm odaklıdır. 2010 yılı başında meydana gelen Toyota gaz pedalı sorununda Toyota Türkiye de üstüne düşeni yerine getirmiş ve internet sitesinde kurduğu bir sistemle 3 gün içerisinde müşterilerin kendi araçlarında sorun olup olmadığını kontrol etmelerini sağlamış ve müşterilerinni yanında yer almıştır. Sorun olan araçları ise sadece 20 dakika içerisinde onarmıştır.