Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 881
Torunlar GYO Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

Torunlar GYO

Torunlar GYO Hakkında

Temelleri 1977’de atılan Torunlar İnşaat zaman içerisinde büyüyerek 2008 Ocak ayında SPK onayı ile GYO dönüşümünü tamamlamıştır. Torunlar GYO, gayrimenkul sektöründe Türkiye’nin en geniş portföylerinden birine sahiptir. Gayrimenkul ve perakende sektörüne değer katacak projeler ile Torunlar GYO, Türkiye’de inşaat sektöründe standartları yükselten prestijli projelere imza atmaktadır.

Torunlar GYO’nun tamamlanmış Bursa Zafer Plaza, Deepo Antalya, Bursa Korupark AVM, Korupark Residence yatırmları ve Ankara’da Ankamall, Marmaris’te Netsel Marina ortaklıkları ve İstanbul’da devam eden Nishİstanbul projesi bulunmaktadır.

Torunlar GYO portföyünde bulunan Mall Of İstanbul ve Garden Tower’ın yanı sıra ortaklıkları bulunan Kütahya Mall ve İzmir Bayraklı projelerinin projelendirme çalışmaları devam etmektedir. Her biri kendi alanında farklı özelliklerle dikkat çeken bu projelerin 2010 yılı içinde başlatılması planlanmaktadır.