Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 881
SonTeklif.com Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

SonTeklif.com

SonTeklif.com Hakkında

SonTeklif satıcıların birbirleriyle aktif olarak rekabet ederek ürün sattıkları bir e-ticaret platformudur. SonTeklif’te alıcılar almak istedikleri ürün ile ilgili talep açarlar ve satıcılar bu taleplere ürünlerinden teklif vererek en uygun fiyatı sunmak için yarışırlar. SonTeklif’te tüm alışverişler Güvenli Alışveriş uygulaması ile gerçekleşir. Bu uygulama sayesinde alıcılara satın aldığı ürünü deneme imkanı, satıcılara ise ödeme güvencesi sunulmaktadır.

SonTeklif’te satıcılar alıcılara ürünleri için son tekliflerini sunarlar. Her bir satıcı diğer satıcıların son teklifini görerek fiyat düşürebilir ve alıcıya daha düşük bir son teklif sunabilir. Alıcılar ise taleplerine ekledikleri ürünlerden gelen teklifleri değerlendirirler ve talep süresi bitimine kadar bu ürünlerden birini ya da birkaçını satın alırlar. Satıcıların her bir alıcıya verdiği teklif farklı olabileceğinden, alıcılar da daha düşük teklif verilmiş başka bir alıcıya ürünü kaptırmamak için yarışırlar. Bu sayede alıcılar için avantajlı, satıcılar için de karlı bir alışveriş ortamı oluşmuş olur.