Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 881
Selay Kimya ve Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

Selay Kimya ve Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti

Selay Kimya ve Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti Hakkında

Selay Kimya ve Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti, 2005 yılından bugüne BİTKİSEL DROG ve DERMO KOZMETİK alanında MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ve KALİTE ilkelerinden ödün vermeden , her gün gelişen ürün yelpazesi, dağıtım ağı ve teknolojik alt yapısı ile gururla faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Selay Kimya ve Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti .”MUTLULUK PAYLAŞTIKÇA BÜYÜR” ilkesi ile çıkmış olduğu yolda, bitkisel droglar ve kişisel bakım ürünleri ile ihtiyaçlarınıza çözümler sunmaktadır.

Ecza depoları ve eczanelerle olan iyi ilişkileri ve de zengin pazarlama ağı ile online satış(e-ticaret) ta da kurduğu bayilik sistemi ve satış ağını zenginleştirerek müşterilerine kendi alanında hizmet veren Türkiye’nin lider firmalarından olmuştur.

Dünyada ve Türkiye’de, dermo kozmetik ve bitkisel droglar alanındaki gelişmeleri yakından takip eden Selay Kimya LTD. ŞTİ. müşteri beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda yaptığı ARGE çalışmaları sonucunda ihtiyaç duyulan ürünleri siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Sektöründeki birçok prestijli firmanın ürünlerini, özellikle online pazarda www.eczadeposu.net adresi üzerinden birçok mağazaya ulaştıran Selay Kimya ve Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti, dünyanın vazgeçilmezi olan online satışta da teknolojik yenilikleri yakından takip ederek ve mobil pazarlama teknikleri konusundaki bilgi birikimini sürekli geliştirerek yenilikçi yapısını siz değerli müşterileri ile paylaşmaktadır.

İthal ettiği ürünlerin yanı sıra , içeriği yurtdışından alınmış ürünleri de Uluslararası ve Ulusal Standartlara uygun üretim yaparak ürün yelpazesini zenginleştiren ve tüm markalarının patent hakkını elinde bulunduran, Selay Kimya ve Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti müşteri odaklı kalite anlayışı ile, sektöründe öncü firmalar arasında yer almıştır.

İnsana değer veren ve insana yatırım yapmanın kaliteden geçtiğine inanan Selay Kimya ve Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti “ MUTLULUK PAYLAŞTIKÇA BÜYÜR” sloganı çerçevesinde BİTKİSEL DROG ve DERMO KOZMETİK alanında MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ve KALİTE ilkelerinden ödün vermeden etik değerler ve ticari ahlaka uygun olarak faaliyette bulunmaya devam edecektir.