Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 881
SE Konfeksiyon San.Tic. Ltd. Şti. Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

SE Konfeksiyon San.Tic. Ltd. Şti.

SE Konfeksiyon San.Tic. Ltd. Şti. Hakkında

HAKKIMIZDA

Polin olarak firmamız, sektöründe yenilik ve gelişmeye açık olan, ülkemiz ve dünyada olan gelişmeleri yakından izleyerek, hitap ettiği hazır giyim pazarına en uygun ve modern üretim tekniklerini ve imalatını gerçekleştirerek, etkin satış stratejisi ile ülkemizde hak etmiş olduğu yeri 30 yıldır muhafaza ettiği gibi bu başarı bayrağını yıllarca taşımaktır.
MİSYONUMUZ
Hazır giyim sektörüne yön veren, örnek bir kurum olmak Ürün, hizmet ve kalite anlayışıyla, müşteri odaklı bir yaklaşımla sürekli kendini yenilemek Tüm çalışanlarının azami sağladığı katkılarla Polinli olmaktan duyduğu gururla hep birlikte büyümektir.
VİZYONUMUZ
Kaliteli ürün, üstün hizmet ve uygun fiyat yaklaşımıyla Türkiye´de güvenilir, yenilikçi, güçlü bir marka olarak sektördeki 30.yılında Türk hazır giyim markalarının başında yer almaktır. Polin markası 2001 yılından itibaren isim hakkını satın alan “SE Konfeksiyon San Ltd. Şti“ ile birlikte tüm sosyal sorumluluklarının bilincinde olarak müşteri memnuniyetini hep en üst noktada tutmuştur.