Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 881
Saygın Nlp&Inlpta Danışmanlık Internatıonal Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

Saygın Nlp&Inlpta Danışmanlık Internatıonal

Saygın Nlp&Inlpta Danışmanlık Internatıonal Hakkında

SAYGIN NLP&INLPTA DANIŞMANLIK INTERNATIONAL İstanbul destekli olan firmamız İzmir’de ve Anadolu’nun çeşitli yerlerinde Kişisel Gelişim alanında 1996 yılından beri faaliyetini sürdürmektedir. Bu sebeple İzmir’in İLK Kişisel Gelişim kurumudur. Kurucusu kişisel ve kurumsal gelişim uzmanı Cemal KONDU’dur ::

VİZYONUMUZ

İnsan önce gelir…

Sözümüz senettir, bize güvenilir…

Hizmeti ciddiye alırız…

Kötü bir çalışma bizim için lükstür…

En iyi olmak istiyoruz…

Gerçekçiyiz ve dürüstlük ilkesine inanırız…

Ulaşılabiliriz ve bizimle çalışmak kolaydır…

Hırslıyız, iş bitirici ve çalışkanız…

Çoğunlukla memnuniyet ile yetinmeyiz…

İnsanlarımızın gereğince ödüllendirilmesini isteriz Hızla ve sürekli değişen ve gelişen günümüz dünyasına ayak uydurabilmek için değişimi hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline getirmeliyiz. Unutmamak gerekir ki dünya değişmeyen tek şey değişimdir… Ancak bu şekilde varlığımızı sürdürür, geliştirir ve hayatımızda istediğimiz sonuçları elde edebiliriz. SAYGIN NLP & INLPTA DANIŞMANLIK INTERNATIONAL gerçek ve kalıcı değişimi hayatlarınıza taşımanıza yardımcı olmak ve NLP ismi verilen bu güçlü değişim ve gelişim teknolojisini sizlere kaliteli, etik ve uluslararası standartlarda ulaştırabilmek için kurulmuş bir eğitim ve danışmanlık şirketidir. Amerika’dan İngiltere’ye, Almanya’dan Avustralya’ya kadar uzanan NLP şirketlerinden oluşan uluslararası bir ağın parçasıdır. Aynı zamanda 5 kıtada 29 ülkede NLP eğitmenleri yetiştiren Dünya’daki tek kuruluş olan International Neuro Linguistic Programming Trainers Association (Uluslararası Nöro Linguistik Programming Eğitmenler Birliği) üyesidir. Genç, dinamik, yenilikçi ve yaratıcı Saygın Danışmanlık üyelerinin vizyonu, NLP’nin fark yaratan yolculuğunda bireylerin beklentilerini karşılamak ve en üst düzeyde memnuniyetleri için hizmet sunmaktır. SAYGIN NLP & INLPTA DANIŞMANLIK INTERNATIONAL aşağıdaki konularda size destek vermekten mutluluk duyar.