Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 881
Ran Lojistik Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

Ran Lojistik

Ran Lojistik Hakkında

Ran kurulduğu yıldan itibaren uluslararası taşımacılık , antrepo - depoculuk ve gümrükleme alanlarında hizmet vermektedir. Ran Lojistik, her geçen gün biraz daha ilerleyen taşımacılık sektöründe gelişime açıklığı ilke edinmiştir. Gerek teknolojik, gerekse stratejik iş yapış standartlarını sürekli yukarı taşımış ve sektöre öncülük etmiştir. Bugün RAN yurt içinden ve yurt dışından pek çok seçkin kuruluşun kara taşımacılığı konusunda uzun süreli çözüm ortağıdır. RAN araç filosu genç, yüksek performanslı ve full teknolojik donanımlıdır. Araç kaptanları sürekli hizmet içi eğitimlere tabi tutulmaktadırlar.

RAN RODER, FIATA, IATA gibi ulusal ve uluslararası sektör derneklerinin daimi üyesidir. Ayrıca ISO 9001-2008 kalite belgesi ile verdiği servislerin her aşaması uluslararası kalite güvencesi altındadır. RAN Avrupa’nın önde gelen muadil şirketleriyle uzun süreli stratejik işbirliği anlaşmaları imzalamış ve güçlü bir network ağına sahip olmuştur. İtalya’da Geodis Züst Ambrosetti Spa, Fransa’da Geodis Calberson, İngiltere’de RH Freight Services, Almanya’da Deutsche Transport Compagnie, İspanyada Sparber Group, Bulgaristan’da Militzer& Münch, Romanya, Macaristan, Slovakya, Slovenya, Çek Cumhuriyeti, İsviçre, Avusturya bölgelerinde ise güçlü partneri Gebrüder Weiss Transport and Logistics ile işbirliği halindedir. R01 Antrepomuz Sancaktepe’de Erenköy Gümrük Müdürlüğü’ne, ve R02 Antrepomuz Tuzla’da Haydarpaşa Gümrük Müdürlüğü’ne ve R03 Antrepomuz Tuzla’da Erenköy Gümrük Müdürlüğü’ne bağlı olmak üzere toplam 32,000 m2 alanda hizmet vermektedir. Gelişme sürecinde aynı sektörden farklı hizmet alanlarına yatırımlarını da sürdüren RAN hizmet ağını genişletmektedir.

RANTRANS TAŞIMACILIK, DEPOCULUK VE TİC. AŞ., LTK GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ LTD.ŞTİ., RAN LOJİSTİK HİZMETLERİ A.Ş.’nin ilişkili şirketleridir. Çeyrek asra yaklaşan kurum kültürü ile RAN ailesi mensupları ülkemizin ve dünyanın seçkin üniversitelerinden mezundurlar. Ülke sorumlularımız hizmet verdikleri ülkedeki müşterilerimizin kullandıkları dilleri mükemmel düzeyde bilmektedirler. Araç kaptanlarımız alanında tüm sertifikalara sahip deneyimli kadroları barındırmaktadır. RAN Uluslararası Karayolu Taşımacılığı, Genel Antrepo ve Depoculuk, İthalat-İhracat Gümrükleme, Yurtiçi Genel Dağıtım ve Toplama, Ağır Taşımacılık ve Özel Proje Taşıma alanlarında servisler vermektedir.