Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 881
Polin Su Parkları ve Havuz Sistemleri A.Ş Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

Polin Su Parkları ve Havuz Sistemleri A.Ş

Polin Su Parkları ve Havuz Sistemleri A.Ş Hakkında

1976 yılında İstanbul’da kurulan Polin, günümüzde su kaydırakları sektörünü yönlendiren lider şirketlerden biridir. Polin, su kaydırakları ve aquaparkların tasarımı, üretimi, montajı ve işletmesi konularında her kıtada gerçekleştirmiş olduğu başarılı projelerle haklı bir üne sahiptir.
33 yılı aşkın sektör tecrübesi ve 70’i aşkın ülkede gerçekleştirdiği su parkları Polin ürünlerinde kalitenin güvencesidir. Polin, aynı zamanda Dünya Su Parkları Birliği World Waterpark Association –WWA, Avrupa Su Parkları Birliği EWA ve Uluslararası Eğlence Parkları Birliği International Association of Amusement Parks and Attractions-IAAPA üyesidir.
Biz, Polin olarak, müşterilerimizle her zaman kuvvetli ilişkiler kurarız. Yetmişi aşkın ülkedeki müşterilerimize, en iyi ürün ve hizmeti sunmayı sürdürmek, onlara bizim teşekkür şeklimizdir. Dünya’da en geniş ürün çeşitliliğine sahip firmalardan olan Polin başarınızın güvencesidir.