Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 881
Polimek Elektronik ve Bilgisayar San.Tic.Ltd.Şti. Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

Polimek Elektronik ve Bilgisayar San.Tic.Ltd.Şti.

Polimek Elektronik ve Bilgisayar San.Tic.Ltd.Şti. Hakkında

POLİMEK ELEKTRONİK; 1995 yılından bu yana elektronik kontrol ve güvenlik sistemleri ve bu ürünlerle çalışan yazılımlar üretmektedir.

Ürettiği ve geliştirdiği sistemler ve yaptığı birçok proje ile; güvenlik, kontrol ve otomasyon konularına odaklanmış bir şirkettir.

İşletmelerin ihtiyaçlarını önceden tespit edip çözümler üreten firmamız, üretim yaptığı alanlarda sürekli gelişen teknolojiyi kullanmayı ve teknolojiye yatırım yapmayı kendine amaç edinmiştir.

İşletmelerin karlılıklarının verimlilikten, verimliliklerinin de teknolojiden geçtiğine inanan firmamız; müşterilerinin verimliliklerini arttıracak projelere imza atarak ülkemizde 10.000 in üzerinde kullanıcıya hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Polimek Elektronik ‘in 1995 yılından beri sürekli geliştirilerek güncellenen PDKS 2.0 yazılımı da bu konuda pek çok firmaya çözüm ortağı olmaktadır.

Tamamı Türk mühendis ve teknisyenlerinin üretimi olan ve hala pazarda tek yerli parmak izli cihaz olma özelliğini sürdüren PERGAMON F 36 D ve TROIA ürünleri sektörün vazgeçilmezleri olmuştur.