Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 881
Özgür Kaşifler KOBİ Koçluğu Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

Özgür Kaşifler KOBİ Koçluğu

Özgür Kaşifler KOBİ Koçluğu Hakkında

Özgür Kaşifler Eğitim, İş Geliştirme Danışmanlığı olarak KOBİ sahiplerine özel “İş Geliştirme Koçluğu” hizmeti vermekteyiz.

32 yıllık tecrübe ve birikimiyle, KOBİ Danışmanlığı/Koçluğu sektöründe dünyadaki lider firma olan E-Myth Worldwide’ın, 1997’den bu yana Türkiye’deki lisansörlüğünü yapmaktayız.

E-Myth Ustalık Kazanma Koçluk Programı, işletme yönetimi gurusu Micheal Gerber ve ekibi tarafından KOBİ ölçeğindeki işletme sahiplerinin ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmıştır. Dünyanın çeşitli ülkelerinde, çok değişik sektör ve ölçeklerdeki 50.000’nin üzerinde KOBİ, bu programda sunulan işletme yönetimi prensiplerini, 32 yıldır başarı ile uygulamaktadır.

Lisansörlüğünü üstlendiğimiz bu program ile Türkiye’deki KOBİ sahiplerine, işletmelerini kendileri başında olsalar da, olmasalar da sanki her zaman başındaymış gibi yönetebilmelerini sağlayacak sistemleri kurmaları için rehberlik etmekteyiz.