Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 881
Orjin Hijyen ve Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

Orjin Hijyen ve Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Orjin Hijyen ve Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Hakkında

Orjin Hijyen Limited firması 1990 yılında Sayın Adnan Ceyhan tarafından İstanbul’da kurulmuş olup bu tarihten beri, Kişisel Sağlık ve Endüstriyel Temizlik Ürünleri konularında ki faaliyetlerinde artan bir performans ve gelişmeyle yoluna devam etmektedir.

Firma bünyesinde; Satış ve Pazarlama Departmanı, Araştırma ve Geliştirme Departmanı, İdari İşler, Finans ve Muhasebe Departmanı, Personel Eğitim Departmanı, tüm ülke genelinde 11 adet Çağrı Merkezi ve 48 kişilik profesyonel personeli bulundurmaktadır. Orjin ürünlerinin imalatının yapıldığı fabrika yine İstanbul’da olup, toplamda 3500 m2 lik bir alan üzerine konuşlandırılmıştır.

Araştırma ve Geliştirme (ARGE) bölümünde, kimya sektörünün en seçkin mühendisleri sürekli olarak dünyadaki yenilikleri ve gelişmeleri takip etmekte ve Orjin ürünlerinin en mükemmel kalite olarak sektördeki yerini korumasını sağlamaktadırlar.

Orjin Hijyen Ltd. firması Kişisel Sağlık Ürünleri konusunda Türkiye’nin sektördeki öncü firmasıdır. Firmanın ana politikası sadece para kazanmak olmayıp, esas maksat insanlara hijyen kültürünü aşılamak ve hijyenik olarak günlük hayatlarını devam ettirmektir. Orjin firması asla sektöründeki hiçbir ürünü veya firmayı taklit etmemektedir. Her zaman bu sektöre en son buluşlarla yenilikler katmış ve insanlığa faydalı ürün ve hizmetler sunmuştur ve de sunmaya devam etmektedir.

Orjin Hijyen Ltd. firması ürünlerini öncelikli olarak Türkiye pazarında satmakta olup, buna ilaveten Avrupa ülkelerine, Ortadoğu, Kuzey Afrika ülkeleri ve Baltık ülkelerine de ihracat yapmaktadır.