Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 881
Neosante - Mora Terapi Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

Neosante - Mora Terapi

Neosante - Mora Terapi Hakkında

MORA-TÜRKİYE OLARAK...
NEOSANTE MORA-Terapi uygulayıcısı doktorları birleştiren bir platform ve bu konuya ilgi duyan hekimlerimiz için bir eğitim merkezi konumundadır. Bu site MORA-Terapi uygulamaları konusunda bir referans noktası oluşturabilmek ve MORA-Terapinin içeriğiyle ilgili detaylı bilgi sunabilmek amacıyla kurulmuştur.

NEOSANTE OLARAK... NEOSANTE bir yandan da Uzm. Dr. Ersal S. Işık kontrolünde çalışan ve yoğun MORA-Terapi uygulamalarının yapıldığı kliniğimizin ismidir.

Kliniğimiz 2006 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana diğer tedaviler yanında 3000'in üzerinde kişiye sigara bırakma uygulamaları yapılmıştır. Dünyadaki standart MORA-Terapi uygulamalarından farklı bir mantıkla kullanılan yeni nesil sigara bırakma programları ve bunun yanında kilo verme protokolü ve psikolojik problemler için yeni nesil MORA-Terapi protokolleri NEOSANTE bünyesinde oluşturulmuştur. NEOSANTE ayrıca Türkiye dışında da bazı ülkelerdeki MORA uygulamaları için referans merkezi konumundadır.

Vizyonumuz... Türkiye'de MORA -Terapiyi klasik tıp ile kombine ederek hizmet veren ve yüksek etik değerlere bağlılıklarıyla ayırt edilen kliniklerin kurulmasına yardımcı olmak ve sağlık sektöründe MORA ile kalıcı bir yer edinmektir.
Misyonumuz... MORA-Terapi'nin ülkemizdeki tamamlayıcı tıp uygulamaları arasında hak ettiği yeri edinmesini sağlamaktır.