Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 881
Nefes Okulu Kisisel Gelisim Merkezi Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

Nefes Okulu Kisisel Gelisim Merkezi

Nefes Okulu Kisisel Gelisim Merkezi Hakkında

Maltepe sahiline bakan, bahçe içerisinde yeşillikler arasındaki hepimizin evi ve huzurun adresi olmasını amaçladığımız Nefes Okulumuz Maltepe sahilinde Migros hizsasında ve Seven Balık Restaurant yanında bulunuyor.

Nefes Okuluna, bahçe kapısından girdikten ve limon ağaçları arasında ilerlerdikten sonra ulaşılabiliyor. Bahçe lobisinden içeri girildiğinde kısa antrenin ardından bale, drama, yoga, pilates, meditasyon, kristal kullanımı, nefes ve kişisel gelişim çalışmalarına hazırlanmış salonumuz sizleri karşılıyor.

Doyumsuz saatler geçirmeniz için tasarımlanmış çalışma odalarında okulun deneyimli öğretmenleri gelişmek, geliştirmek ve bilgilerini paylaşmak için sizleri bekliyorlar.

Okulumuzun nefes ve farkındalık çalışmalarına katılarak günlük hayatın sıkıntılarını, geçmişten gelen karmalarınızı ve sorunlarınızı aşarak yaşamınızı yüksek boyutlara taşıyabilirsiniz.

Sizleri Nefes Okulunun büyüleyici atmosferinde gerçekleşecek nefes,farkındalık ve kişisel gelişim çalışmalarına bekliyoruz.

Gelin gelişmek, geliştirmek ve değişimi kucaklamak için hep birlikte olalım.