Marjinal Porter Novelli

Marjinal Porter Novelli Hakkında

Marjinal Porter Novelli Hakkında Bilgiler

Biz Marjinal Porter Novelli’yiz

Sosyal ağlarla birbirine bağlı ve şimdiye dek görülmemiş bir hızda değişmekte olan, küresel bir dünyada yaşıyoruz.
Ve biz Marjinal Porter Novelli olarak yine de değişimlerin gelmesini bekleyen değil sektörü dönüştüren güç olmayı hedefliyoruz.
Tutkumuzun temeli burada yatıyor.

* Derinlemesine bir stratejik saptama ve kavrayış tarzı
* Ölçülebilir sonuçlar iletme kararlılığımız
* Hem yeteneklerimiz açısından geniş bir yelpazeye yayılan çeşitliliğimiz hem de temel değerlerimize olan sarsılmaz bağımız

İşte kalıcı özelliğimizi damgalayan niteliklerimizi bunlar tanımlıyor.

Kim olduğumuz değişmeyecek ama faaliyetlerimizi yürütme şeklimiz her zaman evrilecek.

Amacımız

* İletişim sektöründe dönüşümün itici gücü olacağız
* Gerekli verileri, müşteriye özgü metodolojileri ve benzersiz araçları temel alan bir güçlü bir değer teklifi sunacağız
* Bizi rakiplerimizden ayıran hizmetlerle müşterilerimiz için ölçülebilir farklar yaratacağız. Rekabete dayalı iş sonuçları elde edeceğiz
* Değerlerimizdeki şeffaflık, tüm faaliyetlerimize damga vuracak

Değerlerimiz

Tüm dünyada markamızın yürekten desteklediği üç değer odağımız var.

Güvenilir - Söylediğimizi yaparız. Bu konuda azimliyiz. Müşterilerimizin değerli bulacağı işler iletmeye ve kendi sektörümüzün öncüsü kalmaya kararlıyız.

Sınırları Zorlayan - Dünya genelindeki organizasyonumuzda insanların çeşitliliğini kucaklıyor, farklı deneyimlerine değer veriyoruz. Statükonun bizi tatmin etmeyeceğini söyleyecek kadar açığız. İşte yaratıcılıktan iş performansına ve müşterilerimize duymak istediklerinin yanı sıra duyması gerekenleri de iletebilmemizin ardında sürekli gelişmeye verdiğimiz bu değer yatıyor.

Ekip - İşbirliği ve ekip ruhu bizim için çok değerli. Müşterilerimizle ilgili iş yöntemlerinden mali yapımıza dek her şey, birlikte, yani tüm dünyaya yayılan Porter Novelli ağı ile bir arada olduğumuzda en iyi performansı sergileyeceğimize duyduğumuz inanca dayanıyor.


Ve tüm bu üç temel değeri SORUMLULUK zemini üzerine bina ediyoruz. Birbirimize ve müşterilerimize saygı duyuyoruz. Yaptığımız işin olağanüstü gücünün farkındayız ve bu yüzden de onu günümüzün karmaşık küresel pazarında dürüstlük ile harmanlamamız gerektiğinin bilincindeyiz. Sadece sürdürebilmek değil, iş performansını yükseltmek, bununla da kalmayıp içinde yaşadığımız topluma benzersiz becerilerimizle destek olmaya çalışmak bizim DNA’mızda var.

Misyonumuz

Adanmanın gücünü sağlam verilerle harmanlayarak, müşterilerimizin hedeflediği kitlenin fikirlerini, görüşlerini ve davranışlarını dönüştürecek derin kavrayışlar geliştirmek.

Nasıl Başarıyoruz

DNA’mız - Marjinal Porter Novelli, onu halkla ilişkiler alanının diğer büyük oyuncularından ayıran bir kökenin özelliklerini taşır. Sosyal pazarlamada pek çok ticari başarı kazanan ve dünya genelinde tüm yerel pazarlarda sınıfının en üstün niteliklerini taşıyan faaliyetleri ile kitlelerin yaşamını olumlu yönde değiştirerek “dönüştürücü“ gücünü sergileyen Porter Novelli’nin genleri Marjinal Porter Novelli’nin de temel yapı taşıdır. Sektörümüzdeki geleneklere gösterdiğimiz saygının yanı sıra gerektiğinde sınırları zorlayarak büyük başarılar elde etmemizi sağlayan da üst düzey yeteneklerimizin bir parçası olan bu DNA’dır.

Planlamaya dayanan Taahhüdümüz - Bir Porter Novelli ortağı olarak araştırma alanında halkla ilişkiler sektörünün en ön saflarında yer alıyoruz. Günümüzün hız ihtiyacı ve sezgisel yaklaşımı, bizlerin sağlam metodolojileri ile kusursuz bir bileşke oluşturuyor. Benimsenen bu temel iş unsurları her Porter Novelli ofisi, ekibi ve çalışanı için geçerlidir. Küresel düzlemde bizi tutarlı ve durdurulamaz bir güç haline getiren farklılaştırıcı niteliklerimizden biri de budur.

Dijital Temelimiz - Marjinal Porter Novelli Web 1.0’dan bu yana teknoloji devriminin en ön saflarında yer almıştır. Bugün hala yenilikçiliğimizi sürdürüyor, dijital araçları paydaşlarımızla yeni bağlantılar kurmak üzere kullanıyoruz. Bu yenilikçiliğimizi müşterilerimizin günlük işleri arasına taşıyor, alanında en değerli dijital yetenekleri ve kaynakları bünyemizde barındırıyoruz. Dijital dalganın öncü kenarında yol almaya devam etmemizin ardında bu niteliklerimiz var.

Başarımızı Nasıl Ölçüyoruz

Başarımızı, aşağıdaki 5 basit hedefi istikrarlı bir biçimde gerçekleştirerek ölçüyoruz.
1. En iyi insanların dikkatini çekmek, geliştirmek ve içimizde yükseltmek
2. Pazarlarında lider ve yenilikçi müşterilerle çalışmak
3. Kilit uzmanlık alanlarında kendimizi de lider ve yenilikçi konumda tutmak
4. Müşterilerimiz için ölçülebilir iş sonuçları iletebilen dikkate değer işler üretmek
5. Gelir, kar ve marj bağlamında sürdürülebilir büyüme sergilemek