Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 879
Litum Bilgi Teknolojileri Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

Litum Bilgi Teknolojileri

Litum Bilgi Teknolojileri Hakkında

Litum, başta RFID olmak üzere, yeni nesil teknolojileri kullanarak 2004’ten bu yana üretim, perakende, tekstil ve lojistik sektöründeki firmaların daha verimli, hatasız ve kontrol edilebilir biçimde yönetilmesine yönelik teknoloji çözümleri sunar.

Üretimden canlı veri toplama ve analiz sistemleri konusunda uzman olan Litum, dünya genelinde faaliyet gösteren birçok firmanın kurumsal verimliliğini arttırmak üzere yaptığı yazılım projeleri ile yüksek bir ihracat hacmine sahiptir.

Dünyanın ileri gelen üreticileri ile yaptığı distribütörlük ve çözüm ortaklığı anlaşmaları sayesinde RFID okuyucu, etiket, mobil terminal, printer satışı ve RFID sistemleri alanında Türkiye ve Ortadoğu’da lider bir pozisyona sahiptir.

Litum bugüne kadar dünya genelinde 13 ülkede birçok projeye imza atmış, konusunda derin tecrübeye sahip bir firmadır. Litum tarafından geliştirilen sistemler; Hollanda, İtalya, Singapur, Fransa, Hindistan, Pakistan, İsveç, Rusya, Lübnan, Azerbaycan, Kazakistan, Ukrayna, Libya gibi birçok ülkede kullanılmaktadır.

http://rfid.litum.com.tr