Kyo My Friend

Kyo My Friend Hakkında

Kyo My Friend konsepti, kurucusunun, Japon arkadaşı Kyo’dan ilham alarak, Asya tasarım estetiği ile harmanlanmış, samimi ve giyimi kolay bir bikini koleksiyonu yaratmaya karar vermesi ile oluştu. 2000 yılında Vakkorama dükkanlarında yer almasından kısa bir süre içerisinde, genç kitleler tarafından tanındı ve sevildi. Türkiye’de “karıştır yakıştır” satış modeli ile genç takipçilerinin, bikinilerini, değişik model, renk ve beden kombinasyonları kullanarak kendilerinin oluşturmalarına imkan veren ilk bikini markası oldu.

Kyo My Friend’in kuruluşundan bu yana marka öz değerleri hep aynı kaldı: Sadelik ve rahatlık, Gençlik enerjisi, Tasarım özgürlüğü. Koleksiyon, bu değerler ekseninde, kumsal giyimi, iç giyim ve rahat giyim ürünlerinin eklenmesi ile genişledi. Marka, 30 dükkan ve 15 cornerdan oluşan bir perakende ağına dönüştü.

Kyo My Friend koleksiyonu, her sezon, müşterilerinin markadan bekledikleri kalitede ve kalıplarda, yeni model, renk ve kumaşlar ile sunulmaktadır. Özel İtalyan ve İspanyol kumaşları kullanılmakta, renk ve modeller, Akdeniz ve Uzakdoğu sahillerinden esinlenerek hazırlanmaktadır. Koleksiyonun bir kısmı, gençlerin kumsal günlerini aktif ve kaygısız olarak geçirmelerine yardımcı olan “kuru kalan kumaş” teknolojisi ile üretilen bikinilerden oluşmaktadır. 2012 Yaz koleksiyonu bütün bu özelliklerin yanı sıra birçok yeniliklerle Kyo My Friend mağazalarında. Deniz şortlarından kelebek motiflerine, fırfır ve fiyonklara, koleksiyonun renkli tasarım öğeleri, her sezon olduğu gibi bu sezon da, genç kitlelerin kumsal modasına olan renkli yaklaşımını yansıtmaktadır.