Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 881
Koton Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

Koton

Koton Hakkında

Vizyonunu “Hızlı Moda Kategorisinde Dünyada Lider Marka Olmak” olarak belirleyen KOTON, sektörünün devleri arasında yer alma yolunda büyük adımlar atmaya devam ediyor.

KOTON’un bugün, Türkiye’de 130, Atina, Dubai, Berlin, Bükreş gibi dünyanın önemli başkentleri dahil olmak üzere yurtdışında 19 ülkede 52 mağazası bulunuyor.

Corner ve Shop in Shop konseptleriyle birlikte tüm dünyada 300’den fazla noktada, müşterilerine bol çeşit, kalite ve uygun fiyat anlayışıyla hizmet veren Koton mağazalarında her gün 45 yeni ürün vitrinlerde yerini almakta ve yılda 15 milyonun üzerinde ürünün satışı gerçekleşmektedir.

KOTON, sayıları 100’ü aşan genç ve deneyimli tasarım ekibiyle, dünyaca ünlü modacıların ürünlerinin yer aldığı Designer’s Line koleksiyonu dahil olmak üzere ile her yıl 50’den fazla koleksiyonda 10.000 yeni modeli moda severlere sunmaktadır.
Hızlı moda kategorisinin öncü ismi KOTON, özellikle kentli genç profosyonellerin, iş hayatı dahil günün farklı zaman dilimlerinde kullanabileceği güncel modayı yansıtan ürünleri, makul ve erişilebilir fiyatlarıyla müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

KOTON, sunduğu ferah ve lüks mağaza ortamlarıyla hedeflediği müşteri grubu için de rakipsiz hale gelmiş ve alışveriş merkezlerinde trafiği arttıran bir konsept yaratmayı başarmıştır.

Dinamizmini, genç kimliğini ve özgün çizgilerinin her koleksiyonda yansıtan Koton, hazır giyim sektöründe dünyada ve Türkiye’de vazgeçilmeyen marka olmaya devam edecektir.