KokuluSilgi

KokuluSilgi Hakkında

Kahramanımız 2 şubat 1986′da Zonguldak’ta dünyaya gelmiş olup, yaşamının 19 yılını memleketi Zonguldak’ta geçirmiştir. Yaklaşık olarak 2 yıl Bursa’da yaşadıktan sonra İstanbul’a göç etmiştir. 2004 yılında Zonguldak Mehmet Çelikel Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra, ÖSS’de istediği başarıyı elde edemedi. Aslında ÖSS’den pek bir beklentiside yoktu kahramanımızın. Çünkü şu anda yapmakta olduğu işi liseye başlarken kendisine hobi olarak edinmişti ve yaptığı bu işte ilerlemek istiyordu okul yıllarında. Okul sıralarına serdar, ok, kalp çizeceği yerde web arayüzleri çiziyordu. Arkadaşları yaptığı bu şekillere pek anlam veremedi ilk başlarda sonra sonra alışır oldular. Normal ve sıkıcı okul yıllarından sonra bir kaç kez daha ÖSS’yi denedi (dikkatinizi çekerim kendini değil öss’yi denedi). Aslında neden girdiğini de pek bilmiyordu. ÖSS’ye belkide can sıkıntısından giriyordu veyahut hobi edinmişti ÖSS’yi kendine, kimbilir.

3 yıl öncesine kadar serbest olarak çalışıyordu daha sonra OZN Medya‘da tasarım/yazılım uzmanı olarak çalışmaya başladı. 2008 yazından beridirde halen Reklamstore / Evim.net / Ozn Medya bünyesinde çalışmakta.

Yalnız yaşamak istiyor. Yeni aldığı grafik tabletiyle arada bir, bir şeyler çizmeyi, alışmaya çalıştığı nikon d40′la da fotoğraf çekmeyi seviyor.

Başlarda da belirttiğim gibi kahramanımız yazmaya bayılıyor. Bu yüzden bir nokta koymassam, hakkımda bölümünün biteceği yok. O yüzden saygılarımla aranızdan ayrılıyorum