Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 881
Kıta Ulaştırma A.Ş. Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

Kıta Ulaştırma A.Ş.

Kıta Ulaştırma A.Ş. Hakkında

Kurulduğu 1995 yılından bu yana yaptığı çalışmalarla Türkiye’nin önce gelen lojistik şirketlerinden biri olan KITA ULAŞTIRMA HİZMETLERİ hava, deniz, demiryolu, karayolu taşımacılığının yanı sıra depolama, tedarik zinciri yönetimi gibi tüm lojistik hizmetleri bünyesinde barındırıyor.

Merkez ofisleri İzmir, İstanbul ve Bursa’da bulunan KITA, 250’yi aşkın personeli, depolarıyla yurtiçi ve yurtdışında hizmet veriyor. Taşımacılıkta son teknolojiyi de kullanan “KITA”, araçlarında bulunan “Eutel Tracs” uydu bağlantısı sayesinde müşterilerinin gönderilerini internet üzerinden takip etmelerini sağlıyor.

Aralarında Avrupa, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetler gibi ülkelerin bulunduğu dünya üzerinde 100'den fazla ülkede, 80 araçlık filosuyla 450 noktada hizmet veren “KITA”, kullandığı üstün teknolojiyle ülkeleri lojistik ağıyla birbirine bağlayarak, müşterilerine entegre lojistik hizmeti sunuyor.