Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 881
izzet&yakar müzik hizmetleri Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

izzet&yakar müzik hizmetleri

izzet&yakar müzik hizmetleri Hakkında

İZZET&YAKAR WEDDING

Hayatınızın en önemli günlerinden biri olan düğününüz geldi çattı....Şimdi ne yapacağım? Hangi mekanı seçmeliyim? Nasıl bir konsept? Ya müzik? Bir de video klip olabilir mi acaba? Az da bir zaman kaldı hepsiyle başaçıkabilecek miyim?
Dediğiniz anda biz devreye giriyoruz.

Artık bir düğün yapmak eskisi kadar zor ve yorucu değil. eğer sizde evlilik furyasına katılacaklardansanız; dört dörtlük bir düğün, eksiksiz ve eğlenceli bir gece için bize gelin.

Tüm yaşamınız boyunca unutamayacağınız bu önemli gününüzün en güzel şekilde geçmesi için profesyonel kişiler ile çalışmanız en doğru seçimdir. Bu seçimi bizden yana kullandığınız taktirde profesyonel ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız sayesinde hayallerinizin bile ötesinde bir organizasyon sunuyoruz. 16 senelik bilgi ve birikim sayesinde her geçen gün yenilerini eklediğimiz mutlu insanlar topluluğuna sizinde katılmanızın vakti geldi.

Peki bize ulaştıktan sonra neler yapılıyor?

1- Planlama ve Mekan Seçimi
Öncelikle sizlerle yapacağımız ön görüşme sayesinde konsept ve genel içerik hakkında fikirlerinizi öğrenip bir plan oluşturuyoruz. Plan dahilinde gerekli hertürlü noktayı belirledikten sonra dilerseniz mekan seçiminizdede sizleri yönlendiriyoruz.

2- Koordinasyon
Mekan seçiminden sonra koordinasyon sorumlumuz mekan sorumlusu ya da yöneticilerle bir araya gelerek düğün öncesi mekanda yapılacak düzenleme ses ve ışık sistemi hakkında karar vermektedir.

3- Konsept Hazırlığı
Yapılan tüm görüşme ve toplantılar sonucunda hazırladığımız akış çizergesi dahilinde size uygun konsepti hazırlıyoruz. Salona ilk girişten ilk dansa, pasta kesiminden düğün boyunca çalınacak müzik ve görsel şovları size uygun şekilde belirliyoruz.İZZET&YAKAR KURUMSAL

Davetin sahibi kuşkusuz sizsiniz. Tabi ki davetin gerçekleştirildiği mekanın sunumları da sizi yansıtmalı sizin istediğiniz gibi olmalı. Ancak davetlilerin rahatı ve keyfi, oturma düzeninden ses sistemine, ışıklardan görsel şovlara kadar uzman kişilere danışılarak hazırlanmalı. Organizasyonun güzel geçmesi adına bütün
bunların doğru bir plan dahilinde belirlenmesi ve uygulanmasının yanında en önemli nokta tabi ki müzik. Davetlileri saatlerce eğlendirecek kaliteli bir müzik ve akıllıca hazırlanmış bir şov herkesi mest edecektir. İzzet & Yakar olarak bütün bu önemli noktaların gerçekleştirilmesinde, unutulmaz anlar yaşamanızda ve yaşatmanızda sizlere yardım ediyoruz. Profesyonel ekipmanımız, uzman kadromuz, size özel çözüm ve önerilerimizle sizin isteğiniz doğrultusunda muhteşem organizasyonlara imza atıyoruz. Gerçekleşecek organizasyonun detaylarını konuşmak ve neler yapmak istediğinizi öğrenebilmek için firmamızda sizleri misafir ediyoruz. Yapılan toplantılar sonucu planımızı hazırlıyoruz.

Detaylara verdiğimiz önem, kişi ve kuruma özel hizmet anlayışımızla diğerlerinden ayrılmaktayız. Amacımız sizin ve kurumunuzun özel gün ve davetlerini unutulmaz kılmak. Mutlu insanlar grubuna katılmak istiyorsanız bizimlesiniz demektir.

Çünkü İzzet&Yakar Müzik Hizmetleri olarak mutlu anlar yaratıyoruz...

Faaliyet Alanlarımız

Lansman
Ürün Tanıtımı
Gala Yemekleri
Bayi Toplantıları
Açılış ve Temel Atma Törenleri
Konferans
Toplantı
Seminer
Şirket Partileri
Kutlama ve Şenlikler


Sağladığımız Teknik Destek

DJ Hizmeti
Ses Sistemleri
Işık Sistemleri
Perde ve Projeksiyon
Plazma
Fuar Stand Alt Yapısı
Kayıt, Editing & Montaj ( Müzik ve Video)
Defile ve Exposition
İZZET&YAKAR PARTY

Belki bir yılbaşı belki bir doğum günü belki de keyfinize göre düzenleyeceğiniz herhangi bir eğlence partisi. İster evinizde, ister bir teknede, isterse herhangi bir mekanda düzenlemeyi düşündüğünüz kutlama veya eğlence partinizi hayal edebileceğinizin çok ötesine taşıyoruz.

Büyük uğraşılar ile hazırladığınız partinize bizim deneyimlerimiz ve sizin beklentilerinizle hayat veriyoruz.

Mekanınızı tam bir parti havasına büründürüyoruz. Böylece evinizin salonunda veya bahçenizde, misafirlerinize elit bir gece klübü havasında görsellik ve eğlence sunabiliyoruz.

Dev ekranlar, robot ışıklar, güçlü ses sistemleri ile birlikte partinize büyük heyecan ve eğlence katacak bar kurulumları, barmen-barmaid grupları ve profesyonel nitelikli DJ’lerimizle sizleri ve misafirlerinizi eğlencenin doruk noktasına taşıyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Ses Sistemleri
Işık Sistemleri
Görüntü Sistemleri
Profesyonle DJ Hizmeti
Trio
Quartet
Çığan Grubu
İsim Sanatçı
Orkestra Temini
Yerli (Yöresel) - Yabancı Dans Grupları
Animasyon
Showmen - Showgirl
Havai Fişek
Konfeti
Işık Volkan Seli
Balon ve Salon Süslemesi ve Dekorasyon
V-DJ (Görüntülü Dj Sistemi)
Jenaratör
Truss
Bar Show & Sunumları
İZZET&YAKAR TARİHÇE

1992 yılında İzzet İ. BİTON ve Yakar ALLEVİCİ beraberliği ile temeli atılan İzzet&Yakar Müzik Hizmetleri bilgi, tecrübe, farklı ve kaliteli hizmet anlayışıyla sektörün önde gelen firmaları arasına girmiştir. 1996 yılında ses ve ışık sistemlerine yaptığı yatırımlarla hedeflerini ileri boyutlara taşıyan İzzet&Yakar Müzik Hizmetleri müşterilerine her zaman en iyisini sunmayı kendine amaç edinmiştir.

“Detaylar mükemmelliği oluşturur” felsefesiyle hareket ederek birlikte çalıştığı kişi ve kurumların özel günlerini daha özel kılmayı amaçlamış ve başarmıştır. Amatör çalışma ruhu ve profesyonelliği birleştiren İzzet&Yakar Müzik Hizmetleri, uzman kadrosu ve farklı çözümler üretme yeteneği ile müşterilerinin her zaman yanında olmuş ve onların mutluluğunu sağlamıştır.

Çünkü İzzet&Yakar Müzik Hizmetleri mutlu anlar yaratır…


MİSYONUMUZ

Bireysel ve kurumsal müşterilerimizin farklı yaşam biçimlerine uygun, müşteri odaklı kusursuz bir hizmet vererek onların mutluluklarını sağlamak.

VİZYONUMUZ

Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ve yenilikçi yapımız sayesinde hizmet kalitesini yükseltmek ve sektörün önde gelen firmalarından biri olmak.