Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 881
İzmed Group Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

İzmed Group

İzmed Group Hakkında

MİSYONUMUZ

İZMED GROUP misyonu adını taşımanın onuruyla; toplumun gereksinim duyduğu idealist ve üst düzey yeterliliklere sahip insan gücünü ülkemize kazandırmaktır. Misyon olarak araştırıcı, sorgulayıcı, çözümleyici düşünce yapısında, değişen dünya koşullarında topluma liderlik yapabilecek, insani değerlere saygılı bireyler yetiştirmeye yardımcı olmayı, özgün bilgi üretmeyi ve bilgiyi paylaşarak toplumun yaşam boyu eğitim ve gelişme sürecine katkıda bulunmayı hedef edinmiştir. Alsancak Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon’un da bu misyonu doğrultusunda başta Kişisel Gelişim ve Kalite Yönetim Sistemleri olmak üzere kurumsal ve Üniversitelerde, kendi alanında bölgesel ve ulusal ekonominin işlerliği için nitelikli ara kademe elemanı yetiştirmekle sürdürecektir.

Geleneksel yüz yüze öğrenmenin sınırlılığını her zaman önde tutan, metin, canlandırma, ses ve video gibi çoklu ortamlarla zenginleştirilerek, eğitime katılan kişilere çoklu duyusuna hitap edecek şekilde sunulmaktadır. Sürekli sohbet ortamında eğitmen ve öğrenci zaman paylaşımlı olarak karşılaşabilecekleri sorunlar hakkında tartışmalarına imkan tanınmaktadır. Bu şekilde iş hayatında kurumsallık ve profesyonellik sağlamayı görev edinmiştir.


VİZYONUMUZ

İZMED GROUP olarak vizyonumuz, 21. yüzyılın değişen bilimsel ve sosyal koşullarına kolayca uyum sağlayabilen, üst düzey bilgi ve beceri düzeyine sahip, takım çalışmasına ve paylaşım kültürüne yatkın, sorumluluklarına duyarlı ve inisiyatif sahibi kurumsallığı ön planda profesyonel elemanların yetiştiği, alanında lider bir eğitim kurumu olmaktır.

Aynı zamanda Eğitmen-Müşteri ve Eğitmen-öğrenci etkileşimi ile iletişimi yüksek, bulunduğu ortama uyum sağlayan, eleştirebilen, yaratıcı düşünen, teknolojiyi etkin kullanabilen ve problem çözebilen bireyler yetiştirilmesi sağlanacaktır.
İzmed Group Şirketlerinin Hizmetleri, öğrencisiyle, öğretim elemanıyla, destek personeliyle ve yöneticisiyle, gerek Ege Bölgesi, gerekse tüm Türkiye’de yapacağı organizasyonlarla eğitim kültürünün gelişmesinde öncü olmayı hedeflemektedir.