Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 881
İlknur Otomotiv Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

İlknur Otomotiv

İlknur Otomotiv Hakkında

1996 YILINDA ILKNUR OTOMOTIV adi altinda hizmette sınır tanımamak felsefesiyle Mitsubishi, Hyundai araçlara servis, yedek parça, sigorta ve 24 saat yol yardimi ile hizmet vermeye basladik.

Sirket yönetim kurulu baskani Ibrahim TURGUT 30 yılı aşkın meslek hayatina, 1977 yilinda 4.levent sanayi sitesinde baslamıştır ayni firmada bilumum araç servis bakımlarınada 1985 yılına kadar hizmet vermistir.

1985-1994 yillari arasinda Istanbul Maltepe ilçesinde Mitsubushi servisinde usta ve servis müdürü olarak is hayatina devam etmistir.

meslek birikimini kendi firmasini kurarak devam ettirmeye karar vererek 1994 yili sonunda çalismalara baslamis 1995 yilinda kaliteli kadro, kaliteli ve sinirsiz hizmet anlayisiyla ILKNUR OTOMOTIV LTD.STI. kurarak sektörde ise başlamiştır.

Firmamız faaliyete girdigi günden itibaren kısa sürede geniş müşteri portföyüne ulaşarak hizmet vermeye devam etmektedir. Daha iyiye ulasabilmek için diyoruz ki; Tek güvencemiz, degişebilme yeteneğimizdir !

MISYON ve VIZYONUMUZ


MISYONUMUZ

Tüm İlknur Gruplularin katilimi ve sürekli gelismeyi, basariyi amaçlayan bir takim ruhu ile çalisarak Otomotivde gelisen teknolojiler paralelinde en kaliteli ürünleri ve hizmeti sunmak.

VIZYONUMUZ

Yurt içinde otomotiv sektörde güç birliği oluşturarak ileriye doğru gelişme önayak olmak.

Bu hedeflere ulasirken basari faktörlerimiz:

Müsteri isteklerinin daima ön planda tutulmasi

* Çevreye, dogaya ve topluma saygi
* Insan kaynaklarina deger veren, yaraticiligi destekleyen ve gelismesine yardimci olan açik iletisime dayali çagdas yönetim anlayisi
* Tüm kaynaklarin verimli kullanimi
* Müsterilerimiz, ortaklarimiz, tedarikçilerimiz ve çalisanlarimizla bütünlük duygusu
* Ticari ve sosyal iliskilerimizde karsilikli güven, üstün is ahlaki ve dürüst davranis ilkesinden vazgeçmemek olacaktir.