Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 881
İdeal Standard Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

İdeal Standard

İdeal Standard Hakkında

Ideal Standard:

Dünyanın en yenilikçi banyo çözümlerine imza atan Ideal Standard, kişiselleştirilmiş konforu yansıtan yaşam alanları yaratmak hedefiyle hareket ediyor. Tüm ürünlerinde tasarım, fonksiyonellik ve inovasyonu buluşturma felsefesiyle hareket eden Ideal Standard, Ideal Standard International’in amiral gemisi olarak kabul ediliyor. Ideal Standard ürünlerinin Türkiye’deki pazarlama faaliyetleri Ece Banyo tarafından yürütülüyor.

Ideal Standard International:

Merkezi Brüksel’de bulunan Ideal Standard International, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) ile Asya Pasifik bölgelerinde bağımsız olarak faaliyette bulunan özel bir şirkettir. Şirket, Incesa isimli bir ortak girişimi aracılığıyla Orta ve Güney Amerika’da da faaliyet göstermektedir. Banyo çözümlerine odaklanan Ideal Standard International, şirketler, konutlar, ticari ve kurumsal binalar için banyo donanımı, armatürleri ve duş kabinleri üretip satıyor. Şirket 17 bin 300 çalışanı ile 30 ülkede faaliyet gösteriyor. Banyo çözümleri konusunda dünyanın lider firması olan Ideal Standard International’in Türkiye operasyonları, vitrifiye sektörünün inovatif şirketi Ece Banyo tarafından yönetiliyor.