Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 879
Hot Wheels Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

Hot Wheels

Hot Wheels Hakkında

Hot Wheels Hakkında Bilgi


Hot Wheels® Müsteri Hizmetleri

Sikça Sorulan Sorular ve ürününüzün degistirilmesi gereken parçalari dahil olmak üzere sahip oldugunuz Hot Wheels® ürünü ile ilgili servis yardimi için http://service.mattel.com/uk adresini ziyaret edin.


Web Sitemiz Ile Ilgili Teknik Konular
Mattel sitelerini görüntülemek için hangi tarayiciyi kullanmam gerekir?
PC & Mac kullanicilari: Sitelerimiz en iyi Internet Explorer 5.0 üstü ve Mozilla Firefox ile görüntülenir.

Firefox ve Internet Explorer’in son versiyonlarini indirmek için buraya tiklayin.

Bu tarayicilar sitemizde test edilmistir ve siteyi görüntüleyebilmenizi saglar. Fakat, tüm bilgisayar/tarayici kombinasyonlarinda hatalar olusabilir. Özellikle, Macintosh bilgisayarlarda bazi Internet Explorer versiyonlari (özellikle 4.5 & 5.0) sunucu hata mesajlarina neden olabilir.

Neden bazen sunucunun mesgul oldugu veya bulunamadigi mesajini aliyorum veya siteye girmeye çalistigimda sayfayi bulamiyorum?
Sitelerimiz çok yogun olarak ziyaret edilmektedir, özellikle tatil sezonu boyunca! Trafik yükümüzü dengelemeye çalismamiza ragmen bazen talepler olanaklarimizi geçmektedir. Ihtiyaçlarinizi karsilamak için elimizden gelen her türlü çabayi gösterdigimizden emin olun! Sabriniz için tesekkür ederiz.

Sitemizde en yogun saatler sabah 8:00 ile 12:00, aksam ise 7:00 ile 10:00 arasidir. Sitemizi yogun olmayan saatlerde ziyaret ettiginizde ulasmak daha kolay olacaktir. Sunucunun DNS girisinin yerini bulamadigi konusunda bir mesaj aldiysaniz, lütfen web site adresini dogru yazdiginizdan emin olun ve tekrar deneyin. Eger zorluk yasamaya devam ediyorsaniz, tarayiciyi kapayip tekrar baslatin ve web sitesine girmeyi tekrar deneyin.