Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 881
Harika Fikirler Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

Harika Fikirler

Harika Fikirler Hakkında

GREAT IDEAS
Harika Fikirler Reklamcılık ve Organizasyon Hizmetleri San. Tc. Ltd. Şti. adıyla 2002 yılında kurulmuş bir yaratıcı fikir üretim merkezidir. Ajans başkanlığını reklamcılık sektörünün önde gelen isimlerinden Baha Tan Toksöz’ün yaptığı Harika Fikirler,
çizgi üstü, çizgi altı yaratıcı çalışma & prodüksüyon, startejik planlama, doğrudan ve interaktif pazarlama, web design vb. iletişim hizmetlerini sunar.
Bu hizmetlerin yanı sıra event ve organizasyon segmentinde Türkiye’deki
tek profesyonel konsept & tema üretim merkezidir. Kurumsal organizasyonlar,
lansman partileri, bayi toplantıları, red carpet & luxury eventler için geliştirdiği event stratejileri, dekorasyan çözümleri ve konseptler ile müşterilerine sıradışı çözümler üretir.
Harika Fikirlerde yaratıcı takım ve müşteri ilişkilerinden oluşan “marka takımları“ vardır. Her biri birbirinde bağımsız çalışan bu takımlar medya planlama, starteji, basılı işler, film ve fotoğraf çekimi prodüksüyonu takımlarının desteğiyle müşterilerine özel çözümler üretir.
Great Ideas aynı zamanda dergi, gazete vb. süreli yayın tasarımı ve editorial içerik hazırlama konusunda Türkiye’nin önde gelen markalarından biridir.
Bu ve buna benzer alanlarda Uluslararası tasarım ödüllerinin sahibidir.
En önemli felsefesi, hizmet verdigi markaların reklam ve pazarlama stratejilerine uygun, en yaratıcı ve orjianal olan - ‘harika fikirleri’ üretmektir.