Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 879
Gusta Bira Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

Gusta Bira

Gusta Bira Hakkında

Bir Değişiklik Yap: “Gusta Dark“ Gusta Bira

Eşsiz aromatik lezzeti ile damak tadından ödün vermeyenlerin ilk tercihi olacak “Gusta Dark“, Türkiye’nin ilk dark buğday birası olarak biraya yeni bir boyut getiriyor.

Türkiye’nin ilk buğday birası Gusta, birada farklı lezzetlerden hoşlananlar ve yenilikleri keşfetmeyi sevenler için Gusta Dark’ı üretti. Özellikle Almanya’da yaygın olan ve Dunkel Weissbier olarak bilinen dark buğday birası Türkiye’de ilk ve tek olarak bulunuyor.

Gusta Dark buğday birası dinamik, genç görünümlü ambalajı ve yeni aromatik tadı ile eğlence mekanlarının ve sofraların yeni tercihi olacak. Yeni tatlara açık bira tutkunları Gusta Dark’ın kremamsı köpüğü ve koyu rengi ile biranın zengin kültürünü yaşama fırsatı bulacaklar.

Karamelize tadı ile diğer biralardan farklılaşan, tazelik hissi ve damakta bıraktığı kuvvetli tadı ile türünün karakteristik özelliklerini taşıyan “Gusta Dark“, yenilikleri tercih edenlerin gözdesi olacak.

Türkiye’nin ilk ve tek siyah buğday birası Gusta Dark için önerilen içim soğukluğu 6-8 derece olup, alkol oranı % 5,5 dir.


http://www.gustabira.com/