Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 881
Güneş Tekstil Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

Güneş Tekstil

Güneş Tekstil Hakkında

Renk, model, desen zenginliği ve kaliteli ürünlerle tüketicilerine ulaşan
GÜNEŞ ÇAMAŞIR TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş. 1979 yılında 30 m2'lik alanda iç giyim imalatına başlamıştır. Aradan geçen sürede Güneş sürekli büyümüş ve parlamıştır.

Bugün Güneş; bilgi birikimi ve ödün vermeyen kalitesi ile rakiplerini geride bırakan bir saygınlığa ulaşmıştır. Türk ekonomisinin sıkıntılı ve değişken konjükterinde; ismini her zaman popüler ve saygın bir marka olarak korumuş, Ölçülebilir değerlerinde ise her dönem büyüme kaydetmiştir. Her biri konusunda eğitilmiş, tecrübeli ve deneyimli yaklaşık 200 çalışanı olan konfeksiyon, örme ve merkez birimlerinin yer aldığı 12.000 m2'lik kapalı alan, 65.000 m2'lik açık alana sahip tesisi Çorum - Kargı ilçesindedir. 2004 yılında Güneş ailesine katılan
UHUD®, CHERİLON® ve GüneşKids® 2006 yılında Yeni Güneş® markaları ile sektördeki pazar payını daha da arttırarak, ten uyumlu yeni Hijyenik Kokulu çamaşır ile sektörde yeni bir çığır açmıştır.
Ürün yelpazemize katılan UHUD® ve YeniGüneş® markaları
Modayı takip eden ve kaliteyi arayan erkeklere CHERİLON® ile genç ve kendini genç hisseden bayanlara ürünlerini sunmaktadır. GüneşKids® ile çocuklarınızın narin tenine uyumlu Hijyenik Çamaşır üretimini sürdürmektedir.