Gülaylar Altın

Gülaylar Altın Hakkında

Gülaylar Altın Hakkında Bilgi

Bugün arkasında 80 seneyi aşkın tecrübe ve sermaye birikimi ile sağlam temeller üzerine yapılanan “Gülaylar Group”, arkasında yılların tecrübesiyle bugünlere ulaşmış bir dünya markası topluluğudur. Faaliyette bulunduğu sektörlerde öncülük yapan markaları ile “Gülaylar Group” kuyumculuk sektöründe “Gülaylar”, “Gülaylar Altın”, “Gülaylar Pırlanta”, “Gülaylar Alyans”,“Sultan’s”, “Diamond Line”, “Elite Gold”, “Elite Silver”, “Elite Steel”, “Titanio Alliance”, ve “Happy Gold” markalarıyla Türkiye’de birçok yeniliğe ve tasarıma imza atmıştır.

Turizm ve İnşaat Gayrimenkul Geliştirme sektörlerinde de başarılı faaliyetlerini sürdüren grup turizm sektöründe Marmaris’in en özel otellerinden biri olan “Elegance Hotels International Marmaris” ile yer almaktadır. İnşaat ve Gayrimenkul Geliştirme sektöründe İstanbul’un yeni alışveriş ve life style merkezi olan “City’s Nişantaşı” markası ile hizmet vermektedir.

Gülaylar Group, tamamı özsermaye ile kurulmuş olup, yılların bilgi ve tecrübesiyle sağlam bir altyapıya ve mali güce sahiptir. Kendi alanında her zaman güvenin ve tecrübenin sembolü olan Gülaylar Group Türkiye’ nin ilk 500 sanayi kuruluşu içinde 2008 yılında 130. sırada yer almakta ve bu çatı altında her biri kendi alanında öncü olan 11 şirketten oluşmaktadır.

Türkiye’ de 5000 adet kuyumcuya Toptan Altın ve Pırlanta satışı yapmakta olup, İhracatta da bütün dünyada 40’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.