Gondol Plastik Mutfak ve Ev Gereçleri

Gondol Plastik Mutfak ve Ev Gereçleri Hakkında

Gondol, plastik mutfak ve gereçleri sektöründe Türkiye'nin en büyük üretici ve ihracatçı firmalarından biridir.

Kurulduğu günden bu güne sektöründe pazar lideri olmaya başlamıştır. Üretime ilk olarak 1978 yılında bir atölyede başlamıştır.

Bu gün 8500 m² kapalı alanda faaliyet göstermektedir ve üretiminin yarısı yaklaşık 50 ülkeye ihraç etmektedir.

Gondol, tecrübeli pazarlama ve satış departmanlarındaki çalışmalarının neticesinde hepimizin mutfaklarına ve evlerine girmeyi

başarmış köklü Türk mallarından biridir. Yurt içinde marka olma yolunda kazandığı başarıyı tecrübeyi kullanarak, ihracat yaptığı ve yapacağı ülkelerde de marka olma yolunda gelişmektedir.

Firmamız, dünya standardı olarak kabul edilen TSEK Hizmet Yeterlilik Belgesi'ne sahiptir.

Ürünlerimiz Tarım ve Köy işleri Bakanlığının 10.03.2008 tarhi ve G34-5322-G-0000-1-16 sayılı izni ile üretilmekte olup sağlığa zararlı hiçbir madde içermemektedir.

Ürünlerimizin dizaynları, Türk Patent Enstitüsü tarafından Endüstriyel Tasarım Tescil Belgeleri ile koruma altındadır.

Gondol, sosyal sorumluluklarının bilincinde olarak ve tüketicinin ihtiyaçlarını da yorumlayarak yeni ürünler geliştirmektedir.

Bu doğrultuda en kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlarda en iyi hizmet ile tüketiciye sunmaktadır.

Toplam 4 kıtaya ihracat yapan Gondol, sektöründe dünya markaları ile rekabet etmektedir ve "Türk Malı" markasını dünyaya tanıtmaktadır.

Bu zor görevi bugüne kadar başarı ile gerçekleştiren Gondol, gelecekte de bu görevini yapacaktır ve hak ettiği milli marka olma gururunu sürdürecektir.

Saygılarımızla,