Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 881
Genesis İlaç Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

Genesis İlaç

Genesis İlaç Hakkında

Genesis İlaç 2000 yılında kurulmuş, 2002 yılından bu yana aktif olarak Türk ilaç pazarında ve sağlık ürünlerinde kaliteli ve özgün ürünlerle tanıtım ve pazarlama faaliyetleri gösteren, araştırmaya dayalı, günümüzün hızla değişen ekonomik şartlarında güçlü büyüme sağlayacak beceri ve kaynakların birarada bulunduğu yabancı sermayeli bir kuruluştur.

Genesis İlaç’ın misyonu; “İlaç ve Sağlık Ürünleri konusunda kaliteli ve özgün ürünleri Türk İlaç pazarına kazandırmaktır.“ Bu hedefe giderken, kendi çalışanlarına ve hizmet verdiği insanlara, saygılı, dürüst ve etik davranmayı en ön planda tutarak büyümek, temel görevimizdir.

Şirketimizin bilinen başlıca ürünleri;
Mentopin, Actiq, Calcimed D3 20 Eff., Denol Tablet, Septrin, Sinomarin , Rinopanteina, Cevitt , Predictor, Basiscreme, Colinox, Alphanova ve Prinoc’tur.
Ayrıca pek çok yeni ürünün geliştirilmesi, ruhsatlandırılması ve ithalatına yönelik izinlerin alınması için yoğun çalışmalarımız yürütülmektedir.