Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 881
Fotolia Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

Fotolia

Fotolia Hakkında

Fotolia bugünkü başarısına üyelerinin ve sektördeki kişilerin ihtiyaçlarını dinleyerek ulaştı. Profesyonel ve bağımsız sanatçıların eserlerini bir araya getirerek sunduğu hizmet sayesinde görsel başına 1 ABD dolarına kadar düşen ücretler ile hizmet veriyor.

Bu farklı yaklaşıma ek olarak, 2007 yılında hizmete giren Infinite Collection ile sektördeki dev şirketlerle rekabete başlayan Fotolia, kendi alanında bir devrim yaptı.

Günümüzde 1.4 milyondan fazla profesyonel, en son yüksek çözünürlüklü fotoğraf, grafik, çizim ve video için Fotolia’nın yedi milyondan fazla telif ücreti olmayan, kaliteli ve ekonomik görsel stoğuna güveniyor.

Fotolia servisine katkıda bulunanlar sektördeki en yüksek komisyonları kazanırken, görselleri satın alanlar da kapsamlı bir standart lisans ile kaliteli ve geniş bir görsel kitaplığın avantajlarından yararlanıyor.

Fotolia, kurulduğu 2005 yılından bu yana, Avrupa ve Kuzey Amerika pazarında giderek artan bir etkiye sahip ve dünyada 12 ayrı bölgede, 10 farklı dilde hizmet veriyor.