Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 881
Folixir Saç Dökülmesine Karşı Losyon Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

Folixir Saç Dökülmesine Karşı Losyon

Folixir Saç Dökülmesine Karşı Losyon Hakkında

"İnsanların gözlerinde kendilerini sağlıklı ve genç hissetmenin getireceği özgüveni ve mutluluğu görmek ve buna katkım olduğunu bilmek kadar beni mesleki anlamda mutlu eden başka bir şey olamaz."
Prof. Dr. Meral Şaşoğlu

Dünümüz...

Novatemed Innoceuticals A.Ş. medikal kozmetik ürünler sektörüne 2001 yılında adım atmıştır. InnCrea Ltd. Şti. adı altında ve tek yetkili distribütör sıfatıyla, saç dökülmesine karşı geliştirilmiş ABD menşeli ürünlerin ithalatını, satış ve pazarlamasını yapmıştır. Ancak şirketimizin kurucusu, 30 yılı aşkın deneyimi ile dermatoloji uzmanı Prof. Dr. Meral Şaşoğlu’nun özellikle saç dökülmesi sorununu çözmeye, yeni saç oluşumunu sağlamaya, doğal, genetik ve çevresel faktörlere bağlı cilt sorunlarını, cilt yaşlanmasını ve çeşitli sağlık sorunlarını önlemeye ve tedavi etmeye yönelik çalışmaları bundan çok daha öncesine uzanır. O dönemde ekibiyle birlikte geliştirmiş olduğu eşsiz formülasyonların üretimi için gerekli olan kaynaklara ulaşmaktaki zorluklar nedeniyle A.B.D.’den ithalat yolu seçilmiştir. InnCrea Ltd. Şti., bir yandan 2001 senesini takip eden 6 yıl boyunca ithal ettiği ürünlerin satış ve pazarlamasını yaparken, diğer yandan Prof. Dr. Meral Şaşoğlu, geliştirdiği formülasyonların mükemmelleştirilmesi, günümüzün en ileri teknolojileri ile harmanlanması ve dermatokozmetoloji alanındaki en son gelişmelere öncülük edecek kusursuzluğa erişmesi yönündeki çalışmalarına uzman ekibiyle birlikte devam etmiştir. İthal ürünlerin satış ve pazarlanması süreci, 2007 yılının Ağustos ayına kadar sürmüştür. Bu süreçte yapılan formülasyonların optimizasyonu ve klinik çalışmaların başarılı neticeler vermesiyle birlikte InnCrea ekibi Prof. Dr. Meral Şaşoğlu’nun engin bilgi birikimi ve derin bir misyonla 8 yıldır üzerinde çalıştığı üstün formülasyonları hayata geçirmek ve sizlerin kullanımına sunmak yönünde büyük bir adım atarak Novatemed Innoceuticals A.Ş.’yi kurmuşlardır.
Bugünümüz...

Novatemed Innoceuticals A.Ş., Dermatolog Prof. Dr. Meral Şaşoğlu önderliğinde, Ar-Ge odaklılık ve yenilikçilik ilkesini esas alarak, küresel vizyonla kurulmuş bir dermokozmetik ve sağlık firmasıdır. Dermatoloji uzmanı Prof. Dr. Meral Şaşoğlu, 30 yılı aşkın doktorluk ve akademisyenlik hayatında tedavi ettiği yaklaşık 70 bin hastadan edindiği klinik tecrübeleri, sahip olduğu akademik vizyonu ve engin bilgi birikimini bugün Novatemed Innoceuticals medikal direktörü sıfatıyla hayata geçirmekte ve eşsiz ürünler olarak sizlerin faydasına sunmaktadır.

Novatemed Innoceuticals, yüzyıllardan beri bilinen ancak modern tıbba daha önce uyarlanamamış pek çok doğal aktif bileşenin ileri kimya teknolojileri ve nanoteknoloji ile birleştirilmesi ile saç ve cilt sorunlarıyla son derece etkili bir şekilde mücadele eden güvenilir kozmeterapötik ürünler ortaya koymuştur. Prof. Dr. Meral Şaşoğlu, bu ürünleri önce kendi üzerinde uygulamış, daha sonra yakın çevresindeki gönüllü kişilere uygulatmış, klinik çalışmaları ve testleri gerçekleştirmiş ve çok başarılı sonuçlar elde etmiştir. Türkiye Cumhuriyeti devletinin sunduğu imkan ve Ar-Ge desteklerini de arkasına alan Prof. Dr. Meral Şaşoğlu ve bilimsel araştırma ekibi, geliştirdikleri bu eşsiz ve patentli ürünleri küresel pazara sunmuştur. Novatemed Innoceuticals A.Ş., bundan sonra da agresif bir biçimde yenilikçi ve fark yaratan ürünler geliştirmeye ve bu ürünleri küresel pazara sunmaya devam edecektir.
Yarınımız...

Saç, cilt, beslenme ve sağlık sorunlarıyla etkin bir şekilde mücadele edecek ve küresel ölçekte başarılar kazanacak ürünlerin geliştirilmesi ve sizlere sunulması misyonu ile hareket eden Prof. Dr. Meral Şaşoğlu ve uzman ekibi, bugün olduğu gibi yarın da Türkiye’den dünya markası çıkarmak vizyonuyla çalışmalarına devam edecek; etik anlayış, teknoloji ve fayda olarak her zaman dünyadaki rakiplerinden bir adım önde olacaktır. Novatemed Innoceuticals, Türk bilim adamları tarafından yerli beyin gücü ile geliştirilmiş ürünlerle her zaman bu ülkenin gurur kaynağı olan ve dünya çapında saygınlık kazanmış markaları ile bu güzel ülkemizin adını Dünya’ya altın harflerle yazdıracak.

Gücümüzü sizlerden ve ülkemizden alıyoruz. Bunun bilinciyle; her zaman sizleri ve ülkemizin prestijini düşünerek hareket etme ilkesiyle yaşıyoruz.