Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 881
Finzoom - Türkiye’nin Kredi Rehberi Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

Finzoom - Türkiye’nin Kredi Rehberi

Finzoom - Türkiye’nin Kredi Rehberi Hakkında

Finzoom Kimdir? Hakkında Bilgi

Amerika ve İngiltere’deki başarılı örneklerinden sonra Nisan 2005’te Bulgaristan’da (www.moitepari.bg) ve Mayıs 2006’da Romanya’da (finzoom.ro) hayata geçen FinZoom Financial Guide® Network (FinZoom.com)’ un Türkiye şubesi www.finzoom.com.tr’dir. Finansal web portalı olarak Nisan 2006 da faaliyete başlayan şirket, Mayıs 2006’dan bu yana banka faizleri arasında kıyaslamalar yapmaktadır.

Bilme Hakkına Saygı!

Finzoom’un kuruluş temelinde bu ilke vardır. Tüketicileri bilgilendirme amacı ve finansal ürün araştırmalarını kolaylaştırmak için hizmete giren www.finzoom.com.tr bir tüketici finansmanı portalıdır. Finzoom.com.tr tüm bankalardan kredi oranları ile ilgili tam bilgi toplar ve bu bilgileri açık, objektif olarak uygun tablo formatlarında karşılaştırır. Değişen verileri tam ve tarafsız olarak tablolarına yansıtan Finzoom, bankalardan elde ettiği verileri düzenli olarak güncellemektedir. Site içinde ele alınan ve iletilen her bilgi uzman kadro tarafından analiz edilmektedir. Bilgiye ulaşmadaki hızın öneminin bilincinde olan Finzoom ekibinin amacı tüketiciye kendisi için doğru krediyi seçmesinde tarafsız olarak yol göstermektir. Finzoom.com.tr, popüler çevrimiçi ve çevrimdışı medya kaynakları arasında da yer alarak, içeriklerini düzenli olarak ağ ortaklarına dağıtmaktadır (Daha fazla bilgi için ‘Çözüm Ortaklarımız’ bölümümüze bakabilirsiniz).

Bilgiye Sınırsız Erişim, Tarafsız Karşılaştırma!

Şu anda tüketici kredilerini, konut kredilerini ve taşıt kredilerini karşılaştırmakta olan Finzoom, hizmet çerçevesini genişletip, Türkiye piyasasındaki tüm bireysel bankacılık ürünlerini bir araya toplayarak karşılaştırmayı hedeflemektedir. Çok kısa bir süre içinde kredi kartları, vadeli hesaplar, Kobi kredileri, sigorta, yatırım, tutsat (mortgage) karşılaştırmaları www.finzoom.com.tr’de yerlerini alacaklardır.

Türkiye genelinde tüketiciler, Finzoom’u güvenilir ve kolay ulaşılabilir bir bilgi kaynağı olarak görmektedirler. Sitedeki içerikler, tüketicileri bankalar tarafından sunulan ürünlerin bütün maliyetleri konusunda doğru, tarafsız ve eğitici bir yaklaşım ile bilgilendirmektedir.

Site içinde üye bankaların kredi oranlarının yanında doğrudan başvuru yapmasını sağlayan butonlar bulunmaktadır. Üye olmayan bankalara doğrudan başvuru yapılamamasına rağmen, bu bankaların kredi oranları için tarafsız karşılaştırmaları diğer bankalarla aynı tablo üzerinde bulunmaktadırlar.

Kredi ürünlerinin başdöndürücü gelişmelerle çeşitlendiği bir ortamda en doğru krediyi kullanmak için her türlü bilgi Finzoom’un sayfaları arasında tüketiciye sunulmaktadır. ‘Tavsiyeler’ bölümündeki güncel konuları derinlemesine işleyen yazılar, haftalık ortak bir deneyim olarak bir gelenek kurmakta ve Finzoom’un sahip olduğu uluslararası kurumsallığı yansıtmaktadır.