Ezg Moda Organizasyon

Ezg Moda Organizasyon Hakkında

Ezg Moda Organizasyon Hakkında Bilgi

2005 yılında tecrübeli, yaratıcı ve uzman kadrosuyla kurulan İZMİR GÜZELİ CAST OFFICE 9 yılı geride bırakırken bir çok başarlı organizasyona İmza atmıştır. Miss Tourism World, Model of the World, Model of the Universe, Miss Bikini ve Engelliler Güzellik Yarışmaları koreografı olan Adem Annaç ve Moda fotoğrafçısı Aydın Kılınç tarafından yönetilen İzmir Güzeli Cast Office bir yandan, reklam, dizi, sinema filmi gibi çalışmalara oyuncular temin ederken diğer yandan profesyonel moda katalogları çeken bir Yapım Şirketi olarak çalışmalara devam etmektedir.

Teknik ekipman açısından ciddi bir yatırıma sahip olan Ajans, podyumunda modellik eğitimi ve studiosunda fotomodellik eğitimi de vermektedir.

Macera Tepesi Etkinlik sahası içerisinde uzmanlarca, Show dünyasına Dublör yetiştirmeye de başlayan ve bu konuda İzmir’de bir ilke imza atan Ajansımız, Tüm Türkiye’ye ata binen, yüzen, tırmanış yapan, yakın dövüş sanatından anlayan profesyonel dublörler yollayabilecektir.

Özellikle Çocuk adaylarını özenle seçen ajans, birçok duayen yönetmenin projelerine, Çocuk oyuncular temin etmiştir.

Bir çok katalog Çekimi için moda fotoğrafçısı Aydın Kılınç’ın Objektiflerine poz veren çocuklar profesyonel modelliğe ilk kayıt oldukları anda başlıyorlar.

İzmir Güzeli Cast Office Neler yapar?

Sinema, Dizi ve Reklam Filmlerine 0 – 70 yaş oyuncu temin eder.

Sinema, Dizi ve Reklam Filmlerine Dublör temin eder.
Festival Organize eder.
Modelleri ile Profesyonel Defile Organize eder.
Fotoğrafçılık konusunda profesyonel stüdyoya sahip olan AJANS, Üstün kalitede Katalog Çekimi yapar. Grafik konusunda Uzman Ekibi Vardır.
HD kalite video çekimi yapar.
Modellik eğitimi verir.
Ciddi organizasyonlara Profesyonel Dans Ekipleri temin eder.