Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 881
Expotim Uluslararası Fuar Organizsyonları A.Ş Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

Expotim Uluslararası Fuar Organizsyonları A.Ş

Expotim Uluslararası Fuar Organizsyonları A.Ş Hakkında

EXPOTİM HAKKINDA

Expotim Uluslararası Fuar Organizasyonları A.Ş. 2003 yılında, fuar organizasyonları konusunda engin deneyim sahibi profesyoneller tarafından kurulmuştur. Müşteri memnuniyetini öncelikli değerlerinden biri olarak kabul eden Expotim, Türk ihracat piyasasında önemli rolü olan bir organizasyondur.

Dış Ticaret Müsteşarlığı'nın verdiği A Sınıfı yurtdışında fuar düzenleme yetki belgesine sahip olan Expotim'in şu anda Moda, Makine, Yapı, Deri ve Ayakkabı, Ev Tekstili ve Otomotiv olarak ayrıştırılmış altı farklı sektör grubu fuarları mevcuttur. Bu sektörel yapılanma uzmanlaşmış hizmet departmanlarıyla desteklenmekte ve Expotim 100’ü aşkın personeliyle, sadece müşterilerin değil, aynı zamanda ülkemizin gelişmesine de katkı sağlamaktadır.

Expotim, 2010 yılından beri, şehir merkezinde bulunan, kendine ait binada faaliyet göstermektedir.

Expotim, 2007 senesinde; bünyesine 2003 yılından beri fuarcılık sektöründe yer alan Ladin Fuarcılık’ı katmıştır. 2011 yılı sonunda Ladin ve Expotim tam 32 ülkede 193 fuar düzenlemiştir. Şimdiye kadar sözü edilen fuarlar için satılmış alan 170.000m2’yi aşarken, katılımcı firma sayısı da 7000’in üzerindedir.

Expotim personeli daima müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışmakta ve fuarın düzenlenme aşamasından bitişine dek, müşterilerinin memnuniyeti için gereken tüm profesyonel desteği sağlamaktadır. Günümüze değin başarıyla düzenlediğimiz fuarlar da, Expotim’in alanında ne kadar hassas olduğunu göstermektedir. “Sizin işiniz, bizim hayatımız” mottosuyla hareket eden Expotim, her yeni fuarda başarı grafiğini yükselten bir yapılanmadır.

Bünyesinde yer alan profesyonel departmanlar ile fuar başlangıcından bitişine değin titizlikle çalışan Expotim’in satış departmanında; yurtiçi ve yurtdışı olarak ayrılan uzman bir ekip çalışmaktadır.

Proje ve Operasyon Departmanı ise, her yıl 18 farklı ülkede 50’nin üzerinde fuar düzenlemenin ne anlama geldiğini bilir ve bu zorlu süreçte, kroki çiziminden, sergilenecek ürünlerin gönderimine, katalog çalışmalarının eksiksiz bir şekilde hazırlanmasından stand kurulumlarına kadar her konuda titizlikle çalışır.

Bu departmanların yanısıra, muhasebe, teşvik, hukuk ve kurumsal iletişim-pazarlama ve insan kaynakları olmak üzere 5 farklı departman da Expotim bünyesinde yer alır.