Central Hospital

Central Hospital Hakkında

Dünden Bugüne Kozyatağı Central Hospital

Anadolu yakasında “Hastane” denilince akıllara ilk gelen hastane olmayı hedefleyen Central Hospital; İstanbul, Anadolu yakasının merkez noktasında yer alan Kozyatağı’nda 18 yıllık tecrübesini, bir dünya hastanesi olma vizyonuyla bütünleştirecek büyük değişimi tamamlamış bulunuyor. Değişim, doktor kadrosunun zenginleştirilmesinden teknolojik altyapının yenilenmesine, kurumsal kimliğin yenilenmesinden , bina iç ve dış mimarininin yeniden şekillendirilmesine kadar komple bir operasyonu kapsamaktadır.

En iyi hizmeti verebilmek için, özel sağlık sektöründe yaşanan ilerlemelerin takipçisi dinamik bir kurum olan hastanemiz, çağdaş tıbbın hemen her dalında yılda 150 bin hastaya sağlık hizmeti sunan, yüksek standartlardaki hizmetini, profesyonel ekibi ile gerçekleştiren güçlü bir kuruluştur

Hastanemizde, uzman hekim kadrosu, eğitimli hemşireleri ve anestezi uzmanlarıyla, çağdaş tıbbın gerektirdiği ekipmanlarla donatılmış ileri teknoljiye sahip, 5 Ameliyathanede cerrahi operasyonlar ile aynı şartlarda hizmet veren 2 Doğumhane salonu ve deneyimli Kadın doğum ekibi ile bebek bekleyen yeni anne adaylarına da hizmet verilmektedir.

Hizmet kalitesini iyileştirme çerçevesinde hasta ve hasta yakınlarına memnuniyet odaklı , güvenilir çağdaş ve bilgilendirmeye yönelik hizmet sunumunu hedeflediğimiz hastanemizde koruyucu sağlık hizmetleri kapsamında hasta ve hasta yakınlarına bilgilendirme eğitimleri verilmektedir.

Hasta ve hasta yakınlarının hastanede kalışları süresince, tedasvisi süren hastalarımızın rahatı için hemşire çağrı sistemi ile desteklenen her pozisyona ayaralabilir otomatik kumandalı yatak , refakatçi konforu düşünülerek hazırlanan açılabilir yatak-koltuk,minibuzdolabı, telefon, tv, klima , duş ve WC ile 5 yıldızlı otel konforu sağlanmaktadır.

Bugün Kozyatağı Central Hospital ‘a tedavi amaçlı gelenler , bu değişimin sağlık hizmetlerine kattığı konfor ve kaliteyi birebir yaşayarak görebiliyorlar. Bu değişim, sadece İstanbul’a ve Türkiye’ ye bir fayda sunmakla kalmayacak , dünya sağlık sektörü içindeki yerimizi daha da yukarılara taşımanın önemli bir adımını oluşturacaktır


Sağlığınızı korumak için her zaman yanınızdayız….