Canbebe

Canbebe Hakkında

Canbebe Hakkında Bilgi1990 yılında "annelerin rahatı, bebeklerin sağlığı" sloganıyla, Astel Kağıtçılık çatısı altında bebek bezi sektörüne adım atan firmamız, Canbebe markalı ürünleriyle sektörün ilk üreticilerinden biri olmuştur. Sonrasında bebek kozmetik ürünleri ve ıslak temizlik havlusu serileriyle ürün yelpazesini genişleten Canbebe, yalnızca bebek bezinde değil, bebek bakımının tamamında söz sahibi markalardan biri haline gelmiştir. Bebek bezinden elde edilen deneyimle, 1994 yılında Canlady markası ile hijyenik kadın pedi üretilmeye başlanmış, 1998 yılında da, yetişkin hasta bezi pazarında yıllardır lider konumunu sürdüren, Canped markalı ürünlerin lansmanı yapılmıştır. Firmamızın 2000 yılında Avrupa'nın hijyenik ürünler devi Ontex International bünyesine katılmasıyla, büyümesi ivme kazanmış; markalarımız, rekabet ettiği kategorilerin ilk sıralarında yeralarak pazardaki yerlerini sağlamlaştırmıştır. Ontex'in Avrupa'daki markalarından biri olan Helen Harper'ı 2010 yılında Türk tüketicisi ile buluşturan firmamiz, hijyenik ped pazarının da lider markalarindan biri olmayı hedeflemektedir.

Teknik bilgi birikimi ve tecrübesiyle Avrupa'nın en önemli hijyenik ürünler üreticilerinden biri olan Ontex, 1979 yılında Belçika'da kurulmuştur. Avrupa başta olmak tüm dünyada toplam 12 üretim tesisi ve 15 satış ofisi bulunan Ontex dünyanın önde gelen perakende zincirlerine yönelik özel markalı hijyenik ürünler üretmekte olup; bebek bezi, hijyenik ped, hasta bezi, tampon, ıslak havlu vb. kategorilerde çok geniş ürün yelpazesine sahiptir. Hijyenik ürünler konusunda uzmanlaşan ve bu doğrultuda büyüyen Ontex Türkiye, İstanbul Sanayi Odası'nın her yıl Türkiye'nin en büyük sanayicilerini açıkladığı ISO 500 listesinde 2009 yılında 263. sırada ye r almıştır. Ontex, hijyenik ped kategorisinde, Helen Harper lansmanı ile birlikte cirosunu büyütmeyi hedeflemektedir.

İç pazardaki faaliyetlerine ek olarak 35 ülkeye ihracat yapan Ontex Türkiye; Afrika, Kafkaslar ve Ortadoğu bölgelerinin tamaminin yönetiminden sorumludur. Canbebe markası ile Cezayir, Gürcistan ve Makedonya'da bebek bezi pazarlarında lider konumundadır. Ayrıca Yunanistan, İtalya, İspanya, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Almanya ve İngiltere'ye özel markalı ürünler üretip ihraç etmektedir. Kağıt, karton, ambalaj ve kırtasiye ürünleri ihracatında 2009 verilerine göre Türkiye 3. sü olan Ontex Türkiye; Avrupa standartlarında üretilen ürünleriyle hem Türkiye'de hem de ihracat yaptığı ülkerlerdeki tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı hedefleyen yaklaşımıyla çalışmaya devam etmektedir.

Ontex International, 2010 yılında dünyanın önde gelen küresel yatırım bankacılığı, menkul kıymetler ve yatırım yönetimi firmalarından, Goldman Sachs Capital Partners ve küresel-özel yatırım şirketi Texas Pacific Group (TPG) tarafından satın alınmıştır. Ontex Türkiye; bebek, kadın ve yetişkin sağlığında önemli rol oynayan hijyenik ürünlerin üretimi konusundaki hassasiyetini, her zaman yüksek kalite standartlarındaki ürünlerini tüketicisinin beğenisine sunarak göstermektedir. Satış sonucunda edinilen finansal güçlenme ile de yatırımlara ağırlık verilip, bulunduğu pazarlarda büyüme ve güçlenmeyi hedefleyen Ontex, bundan böyle de tüm enerjisini tüketicilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya devam edecektir.

Vizyon
Güçlü müşteri hizmetleri, yenilikçiliği ve kalitesiyle lider hijyenik tüketim malları tedarikçisi olmak.

Misyon
Ontex kaliteyi odak noktası alarak yenilikçi ürünleriyle, en çok tercih edilen hijyenik tüketim malları tedarikçisi rolünü hem perakende ticaretinde hem de diğer endüstriyel ortaklarıyla sürdürmeyi amaçlar. Ontex, müşteriler, şirket ve şirket çalışanları arasındaki güveni kuvvetlendirmek için, müşteri hizmetleri seviyesini en üst düzeyde tutar. Tüm bunlar ürünlerin rekabetçi fiyatlandırmalarıyla kombine edilerek Ontex?in müşterilerine sunmuş olduğu değeri oluşturur.

Ortak Değerler

Sorumluluk Alma
Girişimcilik
Ahlaklı olmak
Saygı
Vizyon

Müşteri odaklılık
Beklentileri aşmak
Hız
Maliyet odaklılık
İletişim


Belge ve Sertifikalarımız
Dermatest Medical Research Company
ISO 9001 : 2008