Cacharel Türkiye

Cacharel Türkiye Hakkında

Cacharel Hakkında Bilgi

Cacharel Türkiye Distribütörü- Aydınlı Grup

Dünya modasına yön veren Pierre Cardin, Cacharel ve U.S. Polo Assn. markalarının ana lisans sahibi, 3.000’e yakın çalışanı ve 200’ü Türkiye’de, 107’si yurtdışında olmak üzere 307 perakende mağazası ve 300 corner satış noktası toplamda 80.000 m2 satış alanı ile Türkiye’nin moda perakendeciliği alanında lider kuruluşlarından biri olan Aydınlı Grup, dünya çapında 60’ın üzerinde ülkeye de ihracat yapmaktadır.

3 kıtada üretim ve satışını gerçekleştirdiği markaları ile Türk tasarım ve üretim gücünü dünyaya göstermektedir.

Kaliteli hizmet ilkesini esas edinen, evrensel değerlere özen gösteren, çevre bilincine duyarlı üretim yapan ve müşteri odaklı çalışma sistemi ile dünya standartlarında örgütlenen Aydınlı Grup, hazır giyim sektöründe elde ettiği başarıyı inşaat sektörüne de taşıdı ve güneş enerjisinden elektrik üreten Solarkent projesi ile Türkiye’de bir ilke imza attı.

Koru Florya projesi ile bu sektördeki varlığını pekiştiren Aydınlı Grup; tekstil, hazır giyim perakendeciliği ve inşaat sektöründeki yatırımları ve yeni projeleri ile ülke ekonomisine katma değer sağlamaya devam ediyor.

Pierre Cardin

Pierre Cardin, ilkleri ve sıra dışı tasarımları ile dünya modasına yön veren tüm zamanların en büyük moda imparatorluğu.

Sahip olduğu 900 farklı ürün lisansı ile dünyanın en çok kabul gören markalarından biri. Marka halıdan gelinliğe, ev tekstilinden mobilyaya 60’a yakın ürün grubunda 7 ülkede Aydınlı Grup tarafından temsil ediliyor.

Grup, uzmanlık alanı olan erkek hazır giyimi perakendeciliğinde Türkiye genelinde 65 mağazaya sahip. 1993 yılından bu yana “Pierre Cardin şıklığı ve Pierre Cardin kalitesini herkesin ulaşabileceği bir değer olarak sunmak” ilkesiyle müşterilerine hizmet veriyor.

Cacharel

Jean Bousquet tarafından 1962'de kurulan Cacharel, ünlü krepon bluzunu tasarladıktan 5 yıl sonra İhracat Oscar’ını kazandı.

Cacharel, teknolojideki uzmanlığının yanında entegre üretim tesisleri ve 1.300'ü aşkın satış noktası ile uluslararası arenada güçlü bir marka.

Bugün tüm dünyada şıklığın, modernizmin ve zarif giyinme sanatının sembolü kabul ediliyor. Cacharel 28 ülkede Aydınlı Grup tarafından yönetiliyor.

Aydınlı Grup Türkiye, Rusya, Ukrayna, İran, Irak, Suriye, Kazakistan, Azerbaycan ve Lübnan’da ise erkek hazır giyim alanında marka haklarının sahibi. Aydınlı, Cacharel markasını yurtiçinde 20, yurtdışında 24 mağazasıyla modaseverlerle buluşturuyor.

U.S. Polo Assn.

1890 yılında Amerika’da kurulan U.S.P.A., Polo sporunun Amerika ve Kanada’daki idari birimi. Misyonu, dünya üzerindeki polo tutkunlarını bir araya getirmek ve spora sadık, sporu seven bir U.S.P.A. takımı oluşturmak.

Yüzyılı aşkın süredir, kendini polo sporuna adamış oyuncular ve sporun heyecanını yaşamak isteyen seyirciler U.S. Polo Assn. sayesinde bir araya geliyor ve güç birliği yapıyor.

Kralların sporu olarak da bilinen Polo sporundan doğan marka, bugün hala bu spordan ilham alarak modaya yön veriyor.

1997 yılında Aydınlı Grup bünyesine katılarak Türkiye pazarına giren marka her yaştan ve kesimden insana hitap eden, birbirinden şık, renkli ve spor koleksiyonları Türkiye’de 100’ü aşkın noktada ve 42 ülkede sevenleri ile buluşturuyor.