Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 881
Bircom Telekomünikasyon ve Bilişim Hizmetleri San.ve Tic.Ltd. Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

Bircom Telekomünikasyon ve Bilişim Hizmetleri San.ve Tic.Ltd.

Bircom Telekomünikasyon ve Bilişim Hizmetleri San.ve Tic.Ltd. Hakkında

37 yıllık tecrübesiyle her büyüklükten ve her sektörden firmaya yüksek kaliteli iletişim çözümleri sunan Bircom, tümü kendi alanında teknoloji lideri olan firmaların Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. Sennheiser Communications ürünleri, Vidicode faks sunucuları, Xpeech ve Vegastream VoIP ekipmanları, 2N ağ geçitleri (gateway) gibi pek çok küresel markanın ülke çapında dağıtım, lokalizasyon, eğitim, saha kurulum desteği, merkezi yönetim hizmetleri ve satış sonrası hizmetleri Bircom tarafından sunulmaktadır. Yazılım geliştirme alanında yürüttüğü çalışmalarla da adından söz ettirmeye başlayan Bircom, “Bircomobile” markasıyla 21. yüzyılın kablosuz iletişim yöntemlerini ülkemiz koşul ve gereksinimleri doğrultusunda özelleştirmekte ve yoğun Ar-Ge çalışmalarıyla bu alanda yenilikçi çözümler hazırlamaktadır.

Bircom aynı zamanda telekomünikasyon sektörüne yönelik en yüksek seviyede değer yaratmak hedefiyle ve sosyal sorumluluk anlayışıyla Bircom Telekom Akademisi çatısı altında eğitim hizmetleri gerçekleştirmekte, üniversitelerde iletişim laboratuarları oluşturmakta ve böylece hem sektör profesyonelleri hem de haberleşme alanında öğrenim gören gençlerin bilgi birikimini bir sonraki seviyeye taşımayı hedeflemektedir. Bircom, ülkemizin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin sıralandığı Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı’nda 2007 ve 2008 yıllarında iki kez üst üste yer alma başarısını göstermiştir. Öte yandan Bircom, 2007 yılındaki Deloitte listesine göre EMEA (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) bölgesinde en hızlı büyüyen 500 teknoloji firması arasındaki 19 Türk şirketinden biridir.