Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 881
Beypazarı Madensuyu Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

Beypazarı Madensuyu

Beypazarı Madensuyu Hakkında

Firmamız 1957 senesinden bu yana 52 senelik deneyim ve tecrübesiyle halkın beğenisini kazanmış ve kulvarında 1 numara olmayı başarmıştır. Yaptığı yatırımlarla kendini geliştiren ve sektörüyle ilgili teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamızın amacı insan sağlığı açısından çok büyük önem taşıyan maden suyunu halkımıza sevdirmek ve kaliteyi halka sunmaktır.
Ankara’nın Beypazarı ilçesinde yer alan firmamız, şehirden 6 km uzakta doğa ile baş başa, etrafında yerleşim alanı olmayan doğal bir alanda yer almaktadır. Bu nedenle toprağa karışıp maden suyunun mineral değerlerine zarar verecek her hangi bir zararlı madde olmadığından, üretimini doğadan gelen doğal mineralli su ile sürdürmektedir. Firmamız doğal mineralli suyun şişelenip halka ulaşana kadar geçen süreçte içerdiği mineral değerlerinde hiçbir değişiklik yapmadan ve üretim sırasında el değmeden piyasaya sürülmesine özen göstermektedir.