Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bbuser/public_html/system_functions.php on line 881
Beyaz Butik Hakkında Bilgi - Basın Bülteni

Beyaz Butik

Beyaz Butik Hakkında

Beyaz Butik’in bugün tüm Türkiye’ye yayılan başarısı, 12 yıl önce gelinlikte dünya modasını ülkemize taşımayı hedefleyerek yola çıkmasıyla başladı.


Beyaz Butik’in başarı öyküsünün ilk adımları bundan 12 yıl önce atıldı. Dünyanın dört bir yerinden özenle seçilmiş dünya markalarının özgün modelleri ile orijinalliğin, zarafetin ve kalitenin harmanlandığı koleksiyonlar, gelinlik efsanesine yeni bir bakış açısı getirdi. Beyaz Butik birkaç sene içinde modellerinin kalitesi, yaratıcılığı ve çeşitliliği ile lider bir marka haline geldi.

Beyaz Butik yıllardır, evlilik hayali kuran modern genç kızları etkileyen zarif görünümlere imza atmaya devam ediyor. Aşkın ve güzelliğin birlikteliğine bambaşka bir boyut kazandırıyor.

TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK İTHAL HAZIR GELİNLİK MAĞAZALAR ZİNCİRİNİN RAKİPSİZ KALİTE ANLAYIŞI
Dünyanın en ünlü gelinlik tasarımcılarını bir araya getiren ve koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibini benimseyen Beyaz Butik’in modern ve romantik çizgisi ödünsüz ve rakipsiz kalite anlayışıyla devam ediyor. Onbinlerce unutulmaz gelinliğe imza atan Beyaz Butik hayatınızın bu en önemli günü için, en özel ve en titiz servis anlayışını bir kurum felsefesi haline getiriyor.

Gelinlik dünyasının dev markası Fransız Cymbeline’den haute-couture’ ün büyük imzası Christian Lacroix’ ya kadar dünya çapında birçok dev marka ve tasarımcıyı bünyesine katan Beyaz Butik, kuruluşundan bugüne, dünya markalarının seçkin ve özgün koleksiyonlarını Türk gelin adaylarının beğenisine sunuyor. Tüm bu uluslararası markaların ve ünlü stilistlerin koleksiyonları Türkiye’de sadece Beyaz Butik mağazalarında satışa sunuluyor.

TÜRKİYE’NİN DÜNYA MARKALARINI BİR ARAYA GETİREN EN ZENGİN GELİNLİK KOLEKSİYONU VE EN ÖZGÜN ABİYE KOLEKSİYONLARI
Her sezon, 200’ü aşkın gelinlik modeli ile hizmet veren Beyaz Butik’lerde gelinliğin yanı sıra her türlü aksesuar ile yine ünlü markaların abiye ve nişanlık koleksiyonları da bulunuyor.

BEYAZ BUTİK GÜVENCESİYLE ULUSLARARASI BİR İŞBİRLİĞİ: MOE BY BEYAZ BUTİK
Beyaz Butik 2008 yılı itibariyle faaliyetlerini, uluslararası bir isbirliğine giderek, Moe By Beyaz Butik markası ile genisletme kararı almıstır. 2008 yılında açılan Moe by Beyaz Butik Đstanbul mağazası, konsept-mağaza olarak hayata geçirilmistir. Gelinlik sektöründe yıllardır mağazacılık, dağıtım ve franchise stratejilerinde uzmanlasmıs Moe Bridal; Türkiye gelinlik pazarını 12 yıllık tecrübesi ile yakından tanıyan, pazarın kültür ve tüketim zevklerini analiz ederek profesyonellesmis Beyaz Butik ve zengin üretim altyapısını Türkiye pazarına bu çatı altında sunmaya karar veren Fransız The Group firması… Her biri kendi alanlarında lider olan bu firmaların uluslararası güçlü isbirliği, franchiser girisimcilerinin yüksek basarı oranlarının garantisi olacaktır.

GÜÇLÜ BİR KURULUŞ, YAYGIN HİZMET AĞI

Beyaz Butik, İstanbul’da Nişantaşı ve Şaşkınbakkal; Ankara’da Tahran Caddesi; İzmir’de Kordon mağazalarındaki yaygın hizmet anlayışıyla, gelin adaylarının “en özel gününü” paylaşmaya devam ediyor.

Beyaz Butik ile aynı isme sahip olan evlilik hazırlıkları dergisi ise Beyaz Butik’in grup şirketlerinden biri olan NOVAMEDYA YAYINCILIK bünyesinde yayınlanıyor. Beyaz Butik, Türkiye’nin ilk ve tek lisanslı evlilik hazırlıkları dergisi olarak, mağazalarla aynı zamanda, 1997 yılında yayın hayatına başladı. Beyaz Butik dergisi, ünlü Fransız “MARIAGES” dergisinin Türkiye lisansıyla çıkıyor.

2 adet aylık, 4 adet periyodik dergi yayınlayan kardeş kuruluş NOVAMEDYA; ayrıca internet portali, seçkin firmalar için hazırladığı butik yayınları ve farklı temalarda yayınladığı kitapları ile basın sektöründe faaliyet gösteriyor.

Beyaz Butik, sektör lideri olmanın bilinciyle, yenilikçi ve modern çizgisini koruyarak, yaygın ve kaliteli hizmet anlayışını Türkiye çapında geliştirmeye devam ediyor.