Banu Noyan Event Office

Banu Noyan Event Office Hakkında

Banu Noyan Event Office Hakkında Bilgi

Event Office Ajans Başkanı Banu Noyan Türk ve uluslar arası bir çok güzellik yarışması, moda gösterileri ve organizasyonlara koreograf olarak imza attı.

Koreograflığı’ nın dışında Ülkemizin önde gelen kuruluşlarında Basın ve Halkla İlişkiler Konularında üst düzey yöneticilik yaptı.

Sorumluluk aldığı her işi ekibi ile birlikte büyük küçük diye ayırmadan bitirmek hep en önemli ilkesi oldu.

Takım ruhu ve ekip çalışmasına inanan Noyan “ İşin Aslı Detaylardadır.” Sözünü halen başkanlığını yürüttüğü EVENT OFFICE’ın Slogan cümlesi yaptı.

Banu Noyan Halkla İlişkilerin, yani stratejik iletişim danışmanlığının Türkiye’de hala çok iyi anlaşılmadığına inansa da işini şu cümleyle tanımlıyor…

“Biz Haute Couture bir iş yapıyoruz”

Harbiye Lions Klübü ve Türk Kalp Vakfı icra kurulu üyesi, Sigarayla Savaşanlar Derneği yönetim kurulu üyesi, Nişantaşım Derneği Yönetim Kurulu üyesi olan Noyan, halen kurucusu olduğu Proc Medya ve Event Offıce’in Ajans Başkanı olarak görevine devam ediyor ve bir çok derginin yayın kurullarında danışmanlık görevlerini sürdürüyor.

Banu Noyan 2007 yılında sosyal sorumluluk projelerin de gösterdiği başarılı çalışmalarıyla altın kalite ödülüne layık görüldü...