Awe Cemre

Awe Cemre Hakkında

Awe Cemre Hakkında Bilgi

Bu broşürde yer alan ürünler dünya literatüründe,tıp ve alternatif sağlıkta kullanılan ve insan sağlığına yardımcı bitkilerle kalite standartlarında üretilmiştir.Pratik, kolay kullanılması ve beden sağlığını dengeye kavuşturabilmesi için hazırlanmıştır.

Ürünlerimiz gıda takviyesi niteliğinde ek besinlerdir.İlaç olarak tüketilemez.


İnsanların çağlar boyunca doğaya olan ilgisi, sağlık ve tedavi çaresi olarak bitkilere başvurdukları bugünlere kalan eski eser ve yazıtlardan bilinmektedir. Bitkilerin sağlık ve tedaviye destek olarak kullanılması anlayışı yıllardır “doğaya dönüş” akımı ile
gelişmiş ve son dönemlerde bitkilerin etkisine ilişkin kanıtlar sağlayan ve ana etken maddeleri kesin rakamlarla ortaya koyan çok sayıda bilimsel çalışma ile sağlam temellere dayandırılmıştır.

Günümüzde artık insan sağlığında bitkisel ürünlerin yerinin tartışılmaz olduğu; kullanmakta olduğumuz tedavi ve sağlık protokollerine yardımcı ve tamamlayıcı bir destek alan oluşturduğu kabul edilmektedir.

Bitkisel ürünler pratikte, yumuşak ve derinlemesine bir etkiyle doğal savunma metabolizmasını etkileyerek sağlık dengesini doğru yönde düzenleyebilmekte; uzmanların yönlendirmesiyle önerilen ve kullanılan bitkiler günümüzün sağlık sorunlarına destek olabilmektedir.

Awe-Cemre, Tübitak, üniversiteler ve Ar-Ge kuruluşlarıyla ortak projeler geliştirmekte, Türkiye’nin zengin bitkisel değerlerinin bilimsel alt yapısını oluşturmak için önemli katkılar sağlamaktadır.Sahip olunan bilimsel verilerin ve uzmanlığın paylaşılması yönünde bilimsel platformda yeni iletişim yolları geliştirilmektedir.Tüketiciye sunulan bitkisel ürünlerin önemli bir bölümü Awe-Cemre’nin ekim alanlarından temin edilmektedir. Bu alanlarda bitkiler için en faydalı koşullar oluşturulmakta, en iyi toprak, ideal toplama tarihi, en yararlı iklim koşulları ve güneş şartları değerlendirilmekte, elde edilen bitkiler titiz sistematik kontrollerin ardından sağlık güvencesi sağlanarak Awe-Cemre ürünlerine dönüştürülmektedir.

Uluslararası kalite anlayışını ISO 9001 ve IAF HACCP belgeleri ile buluşturan Awe-Cemre, tüm üretim süreçlerinin kalite güvencesi altına alındığı Awe-Cemre markasıyla tüketiciye her zaman mükemmeli sunma amacındadır.